2018 Kış Modası Mavi Jean Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Jean Modelleri
2 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Jean Modelleri

Kış aylarının en çok tercih edilen parçası olan jeanler daha çok sporseverlere hitap etmektedir. Sporu bir yaşam biçimi haline getirmiş kişilerce oldukça fazla kullanılan jeanlerin elastik ve yumuşak dokusu da kullanımı kolaylaştırdığından jeanlerle rahat etmemek neredeyse mümkün değildir. Jean diyince akla en ünlü jean firması Mavi gelir. Mavi ürettiği bütün ürünlerle fark yaratsa da en çok jeanleri ile bilinmektedir.

Mavi jeanler en çok çizmelerle kullanılan parçalardır. Özellikle kış aylarına özel tasarlanan sezonun modası slim jeanler çizme ile harika ir uyum sergilemektedir. Tabii ki bu uyumun bol jeanler ile kısa botlar arasında yaşanmadığını söylemek de yanlış olur.

2018 Kış Modasında Mavi Jean Kombinleri

  • Mavi jean slim olarak ürettiği jeanleri ile bu kış sezonuna damga vuracaktır. Öncelikle koyu renk bir jean seçin. Bu jeani krem rengi bir kazakla tamamlayın. Altına da açık kahve renginde spor bir çizme giyin ve çantanızı da bu kombine uygun seçin.
  • Yırtık jeanler ya da taşlanmış jeanler her sezon olduğu gibi bu sezonda yerini korumaktadır. Bu jeanlerin beyaz gömleklerle giyildiğinde klasik bir görüntü yarattığı herkesçe bilinmektedir. Bu jeanleri altına bilekte bir botla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca beyaz gömleğinizi de uzun bir kolye ile tamamlamanız gerekecektir. Bu sayede klasik bir görünüme kavuşmuş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git