2015 Kış Modası Mavi Kadife Ceket Modelleri

Kış aylarının geldiği soğuk havadan ne kadar hissediliyorsa bir o kadar da kadife kumaşlı kıyafetlerden anlaşılmaktadır. Kadife diğer kumaş türlerine göre kişinin vücut ısısını korumaya daha fazla uyum sağlayan bir kumaştır. Kalınlığı ve rahatlığı sayesinde kış aylarında kullanılabilecek en doğru parçalar kadife kıyafetler olacaktır.

Mavi Kadife Ceketler ve Kombinlenmesi

  • Spor kesim bir kadife ceket giymek istiyorsanız bu ceketin rengini koyu seçmekle işe başlayabilirsiniz. Altınıza Mavi jeanlaerden açık renkte olanlardan bir tane seçebilirsiniz. Hatta bu jean de yırtık olabilir. Üzerine yine açık renk, özellikle beyaz renkte bir spor kesim gömlek giyebilirsiniz. Ceketinizi de ayakkabı ile aynı renkte kullandığınız zaman kombin tamamlanmış olur. Ayrıca bu kombinde kolye çok şık bir görünüm yaratacaktır. Ceketle aynı renkte bir kolye takabilirsiniz.
  • Klasik kesim ceketler daha çok resmi kurumlarda kullanılan ceket türlerindendir. Bu ceketlerde renk seçimi tamamen size aittir. Siyah renkte kadife bi ceket istediğiz görüntüyü size sunabilir. Bunun için altınıza siyah dar bir pantolon giyin. İsterseniz bu pantolonun kumaşını da kadife olarak seçebilirsiniz. Üzerinize krem ya da yine siyah renkte bir bluz giyin. İsterseniz ince bir triko da kullanabilirsiniz. Son olarak da ceketi kullanıp kombini tamamlayabilirsiniz. Ayakkabılarında topuklu ve kısa klasik bir bot olmasına dikkat ediniz.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 362 kez okundu. Tarih: 2 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.