2018 Kış Modası Mavi Mini Etek Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Mini Etek Modelleri
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Mini Etek Modelleri

Mavi jeanleri ile tanınmış bir markadır ama Mavi her türlü kıyafeti kalite ve hizmet ilkesi ile en iyi olacak şekilde üretmektedir. Ürettiği her kıyafet modalaşmakta ve çok kullanılanlar listesine girmektedir. Tabii ki bu başarı da yıllardır Mavi’yi destekleyen, neredeyse her ürününü alan, Mavi’nin kalitesine güvenen kullanıcılarının payı büyüktür. Kış aylarında mini etek giyilmesine karşı çıkan kişilerce bile artık Mavi sayesinde mini etek kullanımları yaygınlaşmıştır. Kış aylarında mini etek kullanımı abes değil, aksine gayet doğaldır. Yazdan farklı olarak kombinler biraz daha sıcak tutacak tarzda düzenlenmektedir.

Mavi Mini Etekleri

  • Kaplamalı siyah etek bu sezonda Mavi’nin en iddialı olduğu modellerinden biridir. Görünümünde spor tarza yakın olan bu etek siyah bir çorapla ya da renkli bir çorapla kullanılabilecektir. Genelde biraz daha çılgın kombinlere uygun olabilmektedir. Renkli çoraplarla ve renkli bir triko ile tamamlanıp, siyah nubuk çizmelerle görüntü de bütünlük sağlanabilecektir.
  • Jean etekler her sezon gibi bu sezonda başrollerdedir. Jean seven kesimin lacivert renkteki mini eteğe hayır diyemeyeceği gerçektir. Bu eteğinde altına kısa botlarla ve üzerinde spor bir gömlekle tamamlanması şık bir görünüm katacaktır. Bu gömlekte üzerinize giydiğiniz renkte bir çorap kullanabilirsiniz.
  • Düz siyah mini etek ise klasik bir tarzın başlangıcıdır. Üzerine dökümlü beyaz bir şifon bluzla hoş bir görünüm yakalanacaktır. Bu tarz bir kombinde dize kadar olan topuklu çizmelerinde kullanılması doğru bir seçimdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git