2018 Kış Modası Mavi Tişört Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Tişört Modelleri
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Tişört Modelleri

Mavi tişörtler kış aylarında rahatına düşkün kişilere bir fırsat olarak üretilmişlerdir. Bu tişörtlerin en çok kullanıldığı alanlardan biri olan günlük kullanımda sağladığı rahatlıklar ve olaylıklar saymakla bitmez. Öncelikle bu tişörtler çok fazla ütü istemez, oldukça rahattırlar, vücudu sıkmazlar, bol ve elastik bir yapıya sahiptirler. Ayrıca hemen hepsi spor tarza kullanılabilir. Kombinlendiği takdirde çok şık bir bluza da dönüşebilirler.

2018 Kış Modasında Mavi Tişört Kombinleri

  • Mavi tişörtler kışa uygun olarak uzun kollu hazırlanmıştır. Düz bir kurşuni tişörtü hırka kullanmayı sevenler için kombinleyebilirsiniz. Bu kombinde altınıza siyah dar bir kot giyin ve yine kurşuni renkte bir kısa bot seçin. Üzerinize de siyah bir hırka giyerek koyu renklerden oluşan bir bütünlük sağlamış olacaksınız.
  • Renkli bir tişörtü günlük kullanım için bir kot ile tamamlayabilirsiniz. Bu kombinde en çok dikkat etmeniz gereken uygun renkte bir çizme seçmektir. Örneğin tişörtünüz pudra pembesi ise mont ve çizme seçiminizi siyahtan yana yapabilirsiniz. Tişörtünüz kahve tonlarında ise bu sefer çizme ve mont seçiminde de kahve tonlarını kullanmanız gerekecektir.
  • Salaş beyaz renkli ve düz bir tişört seçmişseniz bu tişörtün altına bol paçalı koyu renk bir jean giyebilirsiniz. Altına da hardal sarısı topuklu bir bot seçerek kombinin spor tarzdan çok klasik tarza yakınlaşmasını sağlamış olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git