2018 Kış Modası Mavi Uzun Etek Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Uzun Etek Modelleri
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Uzun Etek Modelleri

Tesettürlü bayanlar en çok kıyafet seçeneklerinin dar olmasından şikayet etmektedirler. Bu da bayanların kombinlerine bir sınırlılık getirmekte ve en önemlisi de bayanlara büyük bir sıkıntı yaratmaktadır. Tesettürlü bayanlar diğer bayanlar gibi üst giyimde sorun yaşamasalar da konu alt giyime geldiğinde çok sıkıntı çekmektedirler. Özellikle uzun etekler artık üretiliş şekli bakımından neredeyse tamamen orta yaş bayanlara yönelik olmaya başlamıştır. Mavi bu durumun farkına varmış ve 2018 kış modasında tesettürlü bayanlar için uzun jean etekler üretmiştir.

2018 Kış Modasında Mavi ve Tesettür Giyim

  • Uzun jean etekler koyu renkte seçilirse üste giyilecek triko, kazak ya da adi mutlaka açık renkte olmalıdır. Bu şekilde bir kullanımda eteğin rengi ön plana çıkacaktır. Ayakkabılarda bot ya da çizme tercihi sizin inisiyatifinizdedir. Ama önemli olan eteğin boyunu kısa göstermemesidir. Seçilen bot ya da çizme çok uzun topuklu ise ve etek kısa kalırsa görüntü hoş olmayacaktır. Bunun yerine etekle yer arasında en fazla 2 cm kalacak kadar yapılan bir ayarlama ile görüntünün kötülüğü güzelliğe dönüşebilecektir.
  • Açık renk jean etekler de uzun olmanın avantajı gömlekle tamamlanırsa şık bi görüntü oluşturulabilir. Bu eteğin üzerine jean gömlek kullanılabilir ama renk uyumu çok önemlidir. bunun yerine siyah bir gömlek daha hoş görünecektir. Ayrıca bu gömleklerin eteğin üzerine çıkarılması da doğru bir kullanım şeklidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git