2018 Kış Modası Mavi Yelek Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Yelek Modelleri
4 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Yelek Modelleri

Mavi 2018 kış sezonunda yeleklerin önemli bir kısmının kombinlerde kullanılmasını sağlamıştır. Bu anlamda da kış aylarına özel kaliteli yelekler geliştirmiştir. Bu yelekler Mavi kalitesinin yanında yarattığı şıklıkla da oldukça fazla dikkat çekeceğe benzemektedirler. Mavi ayrıca yeleklerin yalnızca klasik tarza sahip kişilere özgü olması kuralını yıkan tasarımlara da imza atmıştır. Artık spor bir tarzda giyinmeyi seven kişilerde yelekleri kendi zevklerine göre kullanabileceklerdir. Burada yapılması gereken düzenli ve doğru bir kombin yaratmaktır.

Mavi Yelekler ve Kombin Önerileri

  • Bu sezonun hava şartlarına bağlı olarak Mavi en çok şişme yelekleri piyasaya sürmüştür. İçi kalın bir ısıtıcı görevi gören bu yeleklerin kişileri soğuktan koruması amacına hizmet ettiği bilinmektedir. Bu yelekler en çok spor bir giyimde doğru görünecektir. Özellikle Mavi jean ve kazakların uyumunda aynı tonlarda bir şişme yelek şık bir görüntü yaratacaktır.
  • Kot yelekler en sevilen yelek çeşitleridir. Mavinin kotlara ve jeanlere ne kadar hakim olduğu düşünüldüğünde bu yeleklerin en kalitesinin Mavi farkıyla ortaya çıkacağı da anlaşılmaktadır. Mavi kot yelekler istenirse klasik tarza bile uyum sağlayabilir. Önemli olan altında şifon bir kazak ya da gömlekle giyilmesidir. Bunun dışında trikolarla ya da spor gömleklerle giyilerek spor bir görüntü verilebilecektir. Spor tarz için kullanıldığında diz üstü çizmelerin unutulmaması gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git