2018 Kış Modası Mudo Atkı Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Atkı Modelleri
20 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Atkı Modelleri

Atkılar kış sezonlarının favori aksesuarlarıdır. Mont ve kabanlarla kombinlenip, sıcak tutan ve ayrıca şık görünen bu aksesuarlara Mudo renk katmış ve farklı modellerde tasarlamış.

Desenli Atkı Modelleri

Mudo’nun en sık kullandığı desenlerden ekoseler ve çizgiler atkılar üzerinde de yer almış. Yünlü kumaşlardan tasarlanmış ve üretilmiş, klasik desenlerle hareketlendirilmiş Mudo atkıları, kabanlarla kombinleyebilirsiniz. Polar kumaş olmadıkları için klasikliğe bir adım daha yakındır. Kabanlarla beraber deri çizmelerle beraber kullanıldıklarında; günlük hayatın her noktasında ve iş hayatında tercih edilebilirler. Ekoseler ve çizgiler dışında dikkat çeken diğer bir desen de baklava dilimleri. Marka renk olarak; pembe, yeşil, lacivert ve mor gibi renkleri tercih etmiş ama bunun dışında temel renklerden siyahlar ve beyazlarda bulunuyor.

Püsküllü Atkı Modelleri

Püsküllü atkıların desenlileri olduğunu görmüşsünüzdür ancak Mudo’da püsküllü atkıların tek renk ve örgü olanları da bulunuyor. Sıcacık yün kumaşlardan üretilmiş atkılarda daha soft renkler kullanılmış. Örgü atkılarda ise tercih zıt renklerin karışımından oluşuyor.

Boyunluk Modelleri

Son zamanlarda hayatımıza giren boyunluk şeklindeki atkılar diğer atkılara oranla daha kullanışlı. Sallantıları olmayan ve kafanızdan geçirerek taktığınız yün boyunluklarla sıcak kalıp, farklı görünebilirsiniz. Boyunluklar genellikle örgü formunda bulunuyor. Tek renk olduğu gibi desenli olan modellerini bulmakta mümkün.

Kürk Atkı Modelleri

Kürk atkılar biraz boyunluk tarzında tasarlanmış modellerdir. Daha çok gece davetlerinde giydiğiniz kabanlarla ya da elbiselerle kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git