2018 Kış Modası Mudo Bot Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Bot Modelleri
21 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Bot Modelleri

Kar yağdığında ilk olarak aklımıza gelen montlar ve botlardır. Botsuz ve montsuz bir kış geçirmek, bu şartlarda neredeyse imkânsız. İkisinin de uyum içerisinde olması çok önemli. Mudo bot kreasyonunda genel olarak parlak, rugan botlara yer vermiş. Hafif uzun boylu olanları taytlarla bile kombinleyebilirsiniz. Montun renk uyumu ile botun renk uyumu da çok önemlidir.

Fiyonklu Bot Modelleri

Çizme formunda hazırlanmış ve tasarlanmış fiyonk detaylı botlar, siyah ve bordo renklerde tasarlanmış. Kalitesiyle göz kamaştıran botları, taytlarla, dar kesim pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Kullanılan malzemenin ve işçiliğin kalitesi de göz ardı edilemez elbette.

Rugan Bot Modelleri

Işıltılı olması bakımından kullanıma uygun rugan malzemeden tasarlanmış botlar mini bot olma özelliğine sahip oldukları için yine taytlarla kombinlenebilir. Kalın tabanları sayesinde koruyucu özelliğe sahiptir. Kemerler, tokalar ve bağcıklarla süslenmiş bu botları, Mudo mağazalarından edinebilirsiniz.

Süslemeli Bot Modelleri

Kemerlerle ve kemer tokaları ile süslenmiş, kaliteli deri malzemeden üretilmiş botlar hafif topukları sayesinde yerden uzak oldukları için su geçirme konusunda sıkıntı yaratmazlar. Bilekten yukarda olan ve bilekte olan modellerini bulabilirsiniz. Renk olarak ise genel olarak siyah tercih edilmiş.

Topuklu Bot Modelleri

Kış aylarında pek topuklu ayakkabı tercih edilmez çünkü kazalara neden olma olasılığı bu mevsimde daha çoktur ama bu kısa topukların böyle kazalara yol açması imkânsız. Çok şık yumuşak deriden üretilmiş botları mutlaka gidip görmelisiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git