2018 Kış Modası Mudo Cüzdan Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Cüzdan Modelleri
22 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 76 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Cüzdan Modelleri

Cüzdanlar, kadınların vazgeçilmez çanta içi aksesuarlarından bir tanesidir. En toparlayıcı parçalardandır. Ufak tefek kart, para, kartvizit gibi eşyaları cüzdanda toparlayabilirsiniz. Böylece aradığınız parçaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sade Cüzdan Modelleri

Sade cüzdan modelleri genel olarak yatay formda kullanılmak üzere tasarlanmış. Deri kumaştan üretilen cüzdanların desen veya süsleme gibi detayları bulunmuyor. Kimilerinin kulpu bulunması dolayısıyla taşınması daha kolay ve sadece cüzdanını alıp çıkabileceğiniz yerlerde kullanmak için çok uygun. Lacivert, siyah, bordo gibi koyu tonlardan oluşan bir renk skalasına sahip cüzdanları Mudo mağazalarında bulabilirsiniz.

Süslemeli Cüzdan Modelleri

Üzerinde parıltılı işlemelerle süslü deri cüzdanlar oldukça şık görünüyor. Fermuarlı kullanımı sayesinde rahat bir modele sahip cüzdanlarda renk olarak soft tonlar tercih edilmiş. Yine yatay formda tasarlanmış bu cüzdanlar tamamen kullanım rahatlığı göz önünde bulundurularak üretilmiş.

Zarf Cüzdan Modelleri

Zarf cüzdanların onlarca çeşitleri ve renkleri bulunuyor. Parıltılı yatay formda cüzdanlar, yılan derisi detaylı ve çıtçıtlı cüzdanlar bu modellerden bazılarıdır. Yatay olup parıltılı olan zarf cüzdanlar, abiye çantalarla benzerliği ile dikkat çekiyor. Çantalarınızda kullanabileceğiniz gibi gece davetlerinde portföy çanta olarak da kullanabilirsiniz. İç hacmi geniş ve kullanışlı şekilde dizayn edilmiş zarf cüzdanların renk tonları ise şöyle; mor, gri, lacivert, yeşil, siyah ve daha birçoğu. Bu kadar renk seçeneği içerisinden kendinize ve çantanıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git