2018 Kış Modası Mudo Eşofman Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Eşofman Modelleri
15 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 76 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Eşofman Modelleri

Eşofmanlar günlük hayatta ve spor salonlarında tercih edilen en rahat kıyafetlerdendir. Yumuşacık kumaşları ve rahat kesimleriyle giyimi en kolay ve en rahat kıyafet olan eşofmanların çeşitli kesimlerde modellerini Mudo mağazalarından görebilirsiniz.

Şalvar Tarzı Eşofman Modelleri

Bilek kısmı ince sonrası daha şişkin duran eşofman altları üzerine tamamen sizin tercihinize kalmış olan sweatshirtler ile ya da uygun renklerdeki eşofman üstleri ile kombin yapabilirsiniz. Bilek kısımlarının ince olması bileğe kadar olan mini spor çizmeleri kullanma olanağı sağlıyor. Hem de daha sıcak olmanızı sağlıyor. Üzerinde bulunan logolar ile hareketlendirmiş eşofmanları tek renk olmalarından dolayı çeşitlendirmek size kalıyor.

Boru Paça Eşofmanlar

Bilek bölgeleri daha geniş olma özelliğine sahip eşofmanlar Mudo’nun diğer eşofman modelleriyle hemen hemen aynı renk ve çeşitlilikte. Kesimleri ile diğerlerinden ayrılan boru paça eşofman modellerini, spor ayakkabılar ya da daha ince formda ki spor botlar ile tercih edebilirsiniz. Paçalarının olması kış günlerinde dışarıda kullanımını zorlaştırdığından genel olarak tercihiniz spor salonlarında kullanımından yana olmalı.

Tayt Spor Giyim

Taytlar günlük giyimde yerini baya bir almışken; şimdide spor giyim alanında hayatımıza girmiş durumda. Daha elastik ve spor giyim malzemelerinden üretilmiş spor taytlar, spor yaparken tamamen vücuda yapışmış oldukları için rahatsızlık vermezler. Üzerine de yine aynı formda uzun dar ve bol olması kendi tercihinize kalmış üstler ile kombin yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git