2018 Kış Modası Mudo Etek Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Etek Modelleri
15 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Etek Modelleri

Kış aylarının gelmesiyle giyim konusunda kendinizi kısıtlamanıza gerek yok aslında. Yaz aylarında tiril tiril giydiğiniz etekleri kış aylarında da farklı kombinlerle, mevsime uygun olarak kullanarak, giyebilirsiniz. Trikolarla, hırkalarla bile kullanabileceğiniz etekleri; boylarına göre de çizmelerle ya da mini botlarla tercih edebilirsiniz. Mudo’da eteklerin çeşit çeşit halini görebilirsiniz. Kış sezonu diye tüm etekleri upuzun göreceksiniz değil; her zaman kullanılan klasik boylarda da etekler Mudo kreasyonunda yer alıyor.

BASIC Etek Modelleri

Dar kesim ve en klasik etek modeli olan BASIC etekler, rengârenk olma özelliği bilinir. Desen ya da herhangi bir detay bulundurmayan bu etekleri istediğiniz renkte bulabilirsiniz. Kot, kadife ve keten gibi kumaş çeşitleri olan etekleri trikoların v yakaları, boğazlı yakaları ile kombin yapabilirsiniz. Bu etekler için deri çizmeler en doğru tercih olacaktır.

Kalem Etek Modelleri

Kalem etekler en başta iş dünyasında bulunan kadınlar ilk tercihleri arasında bulunuyor. Genel olarak ana renkler kullanan Mudo, kalem eteklerinde cep detayları ile hareketlendirmeyi tercih ettiği modellere de sahiptir. Çok kaliteli kumaştan üretilmiş bu etekleri gömlekler ve trikolar ile kombinleyebilirsiniz.

Desenli Etek Modelleri

Desenli etek modellerin farklı kesimde modellerini Mudo mağazalarında görebilirsiniz. Desenli eteklerde göreceğiniz bazı kesim çeşitleri; kalem, kloş, çan ve dar kesimlerdir. Kazayağı, çiçekler, çizgiler ise kış aylarında Mudo etekleri süsleyen temel desenler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git