2018 Kış Modası Mudo Kazak Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Kazak Modelleri
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Kazak Modelleri

Kış renklerinde ve desenlerinde, sıcacık tutan bir kazak gibisi yoktur. Üstelik kazakları bluzlar veya gömleklerle de kombinleyerek her zaman kullanabilirsiniz. Pantolonlarla, eteklerle hatta uzun olanlarının taytlarla bile kullanılabileceği geniş bir kullanım alanına sahiptir. Deri detaylı ve süslemeli kazakları deri pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz.

Boğazlı Kazak Modelleri

Renk skalası oldukça geniş olan boğazlı kazaklar, incecik bir yün örgüden ve yumuşacık bir iple hazırlanan boğazlı kazaklar, özellikle iş hayatında en sık tercih edilen kazak çeşitleri arasında yer alıyor. Üzerine ceket kullanarak da tercih edebileceğiniz boğazlı kazakları üzerine takacağınız uzun bir kolye ile hareketlendirebilirsiniz.

Detaylı Kazak Modelleri

Farklı örgü çeşitleri, kazakların farklı görünmesini sağlayan en temel şekillerdir. Mudo kazaklarında farklı örgü stilleri dışında düğme detayları ekleyerek farklılık kazandırmayı tercih etmiş. Ayrıca yakalar ve kazakların kendileri ile oluşturulan renk blokları ile de değişik bir tarz yakalayabilirsiniz. Kullanılan bir diğer detay ise pul parıltılarıdır. Kumaş pantolonlarla tercih ettiğinizde iş hayatında kullandığınız kazakları, kot pantolonlarla da günlük giyimde kullanabilirsiniz.

Desenli Kazak Modelleri

Kış aylarında desen denince akla ilk gelen mutlaka etnik desenler ve kar taneleridir. Mudo kazaklarında bu iki deseni de görebilirsiniz. Ayrıca en temel desenlerden çizgiler ve çiçeklerde kazaklar üzerinde yerini almış durumda. Kış aylarında sıcacık kalırken; renkli bir tarza da sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git