2018 Kış Modası Mudo Mont Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Mont Modelleri
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Mont Modelleri

Kabanlara oranla daha spor bir görünüme sahip montlar, günlük hayatın en çok tercih edilenleri ki zaten kış aylarında mont ya da kaban tercih etmeme şansınız da pek yok gibi. Kullanmayı her ne kadar sevmeseniz de üzerinize mont ya da kaban almak durumundasınız. Renk skalası geniş montlardan çeşit çeşit edinerek kombinlerinizle uyumlu modeli her zaman tercih edebilirsiniz. Mudo’da montların en renkli halini görebilirsiniz.

Kürklü Mont Modelleri

Kürk detayları en çok şapkalarda yer alırken 2018 kış sezonunda Mudo kürk detaylarını bele kadar indirmiş durumda. Hazırlanan yeni kreasyonda, gül kurusu, inci beyazı, zeytin yeşili gibi farklı renkleri bulabileceğiniz gibi siyah, kırmızı, lacivert gibi ana renkleri de görebilirsiniz. Hem şişme mont hem de kaşe montlar bulabileceğiniz Mudo mağazalarını kış iyice gelmeden mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Şişme Mont Modelleri

Şişme montların kırmızıdan siyaha, beyazdan pembeye, maviden turuncuya onlarca çeşit rengini Mudo mağazalarını ziyaret ederek görebilirsiniz. Kapitone ve yatay çizgiler ile şekillendirilmiş şişme montlar, kış aylarında su tutmadığı için ilk tercihleriniz arasında yer alabilir.

Desenli Mont Modelleri

Desenli montlar, montları sıradanlıktan kurtarmış, renk katmış ve belli bir tarz stiline ulaşmış. Klasik desenlerden hazırlanmış tasarımları Mudo vitrinlerinde yerini çoktan almış durumda. Desenli montları sade ve tek renk pantolonlarla, eteklerle kombinleyebilirsiniz. Üzerine yine tek renk şallardan atarak tarzınızı hareketlendirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git