2018 Kış Modası Mudo Pantolon Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Pantolon Modelleri
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Pantolon Modelleri

Pantolonlar kadınların son zamanlarda etekle oranla daha çok tercih ettiği giyim ürünleri arasında yerini alıyor. Durum böyle olunca pantolonların çeşitlenmesi gerektiğine karar veren Mudo, desenleri pantolonlara uygulayarak çok farklı bir kreasyon hazırlamış ve gönülleri yine fethetmiş. Tek renk pantolonlara ise farklı kalıplar ve renkli kumaşlar eklenmiş. Sonuçta Mudo’nun pantolon reyonuna girdiğinizde sizi renkli bir dünya bekliyor. Kendinizi yaz aylarında hissetmenize neden olacak mağazaları en kısa sürede ziyaret etmelisiniz.

Desenli Pantolon Modelleri

Kış aylarının klasik haline gelmiş deseni ola ekose, Mudo pantolonlarda yerini almış. Genelde erkeklerin takım elbiselerinde tercih edilen ekose desen, Mudo kalitesiyle bayanlara daha çok yakışacak. Ekoseler dışında yine her giyim ürününde en sık tercih edilen desen olan çizgiler de pantolonlara renk katmış. Ayrıca çiçek desenli olan pantolonları da Mudo mağazalarında ilkbahar havası yaşanmasına neden oluyor. Desenli pantolonların boru paça ve dar kesim olanlarını mağazalarda görebilirsiniz. Desenli pantolonları mutlaka daha sade renklerden oluşan trikolar, kazaklar, gömlekler ve bluzlarla kombinlemelisiniz. Aksi takdirde aşırı desen ve renk karmaşasına nende olabilirsiniz. Yine aynı desenlerde yelekler ve ceketler de tercih edilebilir.

Sade Pantolon Modelleri

Tek renkten oluşan pantolonlar boru paça, bol paça, dar kesim ve şalvar kesim şeklinde çeşitlendirilmiş. Tek renge sahip pantolonları, desen sınırı olmayan trikolar, kazaklar, gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git