2018 Kış Modası Mudo Şapka Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Şapka Modelleri
22 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Şapka Modelleri

Şapkalar soğuk kış günlerinde atkılar gibi sıkça tercih edilen aksesuarlardandır. Kar yağışların ve yağmurlarda kurtarıcılardır. Genelde bere ya da kasket olarak görmeye alıştığımız şapkalara Mudo o kadar çok çeşit katmış ki çok farklı tarzlara sahip olabilirsiniz. Dolabınızda mutlaka 2-3 adet şapkayı kış günlerinde bulundurmalısınız.

Fötr Şapka Modelleri

Kim demiş fötr şapkalar yalnızca yaz güneşinde kullanılır diye. Yünlü kumaştan üretilmiş bu fötr şapkalar kış günlerinde sizi sıcacık tutacak. Çok klasik bir tarza sahip olan şapkaları yine klasik olan kabanlarla ve şık çizmelerle tercih edebilirsiniz. Ayrıca kürklü montlarla da çok yakışacaklardır.

Kasket Şapka Modelleri

Kasketler kış günlerinde sonradan kullanılmaya başlanmış olsa da çok hızlı sürede hayatımızda yer almaya başladı. Yine yünlü kumaşlardan üretilmiş olan kasketleri, kaşe kabanları, kürklü montları tercih ettiğinizde kullanabilirsiniz. Kasket şapkaların çok renkli modelleri ve fiyonk detaylı olan modelleri bulunuyor.

Daha Kadınsı Şapka Modelleri

Daha çok davetlerde ve şık mekânlarda tercih edebileceğiniz çok şık şapkalar bu sezon Mudo’nun kreasyonunda yer alıyor. Tamamı yün kumaşlardan üretilmiş şapkaların fiyonklu modelleri, taşlarla süslenmiş modelleri ve iplerle süslenmiş modelleri mevcut. Renk olarak klasik tonlarda bulunan şapkaların, cıvıl cıvıl olanlarını da Mudo’da görmek mümkün. Daha şık davetlerde abiye elbiseler ve kürk bolerolar ile kombin yapabileceğiniz şapkaları Mudo mağazalarından çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git