2018 Kış Modası Mudo Sweatshirt Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Sweatshirt Modelleri
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Sweatshirt Modelleri

Sweatshirtler, kış aylarında eşofman rahatlığı veren ve aynı zamanda sıcak tutan parçalardır. Renkli kişiliklere sahip kişilerin ince mesajlar içeren imalı sweatshirtleri herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Mudo’nun sewatshirtleri, kalitesiyle ve renkleriyle adından uzun zaman söz ettirecek gibi görünüyor.

Bisiklet Yaka Sweatshirt Modelleri

Üzerinde hafif desenler içeren tek renk sweatshirtler, eşofmanlarla ya da günlük pantolonlarla kombin yapılabilir. Yumuşacık ve rahat kumaşı ile Mudo’nun en sevilen kıyafetleri arasında yerini alacak bisiklet yaka sweatshirtlerin renk seçeneği de bulunuyor.

Logolar İçeren Sweatshirt Modelleri

Üzerinde baskı logolar bulunduran sweatshirtler, bu tarz kıyafetlerin temelini oluşturur. Ana renklerden ziyade ara renklerinde sık görüldüğü tasarımlarında Mudo, her yaş grubuna hitap etmeyi başarmış. Renkli sweatshirtleri günlük giyiminde de sıkça tercih eden büyük bir kitle var ancak eşofmanla, spor yapılırken de kullanıma uygun kıyafet parçalarıdır.

Kısa Sweatshirt Modelleri

Kısa boyda ve enine daha geniş olan sweatshirtler son zamanlar çok moda haline gelmişti. Bu tarzdaki sweatshitleri Mudo mağazalarında da bulabilirsiniz. Üstelik deri gibi bir görünüme sahip ama oldukça rahat kumaşlardan tasarlandıkları için sürekli kullanıma da uygunlar.

Detaylı Sweatshirt Modelleri

İşlemeler, fermuarlar ve desen blokları şeklinde detaylandırılmış sweatshirtler, bu tarzdaki giyim ürünlerine farklı bir hava katmış. Kapitone desen blokları siyahın iki halini barındırırken, işlemeler ve fermuarlar da sweatshirtleri günlük giyim için uygun hale getirmiş.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git