2018 Kış Modası Mudo Yelek Modelleri

2018 Kış Modası Mudo Yelek Modelleri
22 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

2018 Kış Modası Mudo Yelek Modelleri

Yelekleri kullanmak için en uygun havalar sonbahar, ilkbahar ve kış aylarıdır. Hatta değişen hava şartları nedeniyle yaz aylarının serin geçen kimi akşamlarında bile kullanılabilir. Böyle geniş bir kullanım alanına sahip yeleklere mutlaka dolabınızda yer açmalısınız. Mudo mağazalarında yelekler rengârenk bir düşünceyle tasarlanmış. Hatta çiçek açmış kumaşlar bile bulunuyor. Kullanım tercihinize göre şapkalı ve şapkasız olan modellerini bulabilirsiniz.

Şişme Yelek Modelleri

Genel olarak yatay çizgilerle tasarlanan şişme yeleklerin durumu Mudo mağazalarında aynı şekilde. Renk olarak cıvıl cıvıl renklere sahip şişme yelekleri, genelde spor giyim tarzında olanlar tercih etmelidir. Parlak kumaşları olan yeleklerin, mat olanları da mevcut.

Kapitone Yelek Modelleri

 

Tamamı kapitone olan modelleri olduğu gibi yalnızca bir kısmında kapitone kullanılmış olan modelleri bulunan yeleklerin kimileri, kemerlerle hareketlendirilmiş. Çoğunda ise cep detayı bulunduğu için kullanışlı modellerdir. Mudo renk tercihini temel renklerden yana kullanmış. Kapitone yelekler şişme yeleklere oranla daha ince formdadırlar ve mont içlerinde de kullanılabilirler. Ayrıca şişme montun sportifliğinden de bir miktar uzaktır. Bu sebepten daha genel ortamlarda tercih edilebilir.

Kürk Yelek Modelleri

Sıcacık kürk yelekleri kış günlerinde mutlaka kullanmalısınız. Sıcacık tutan ve bir o kadar da şık görünen kürk yeleklerin renk tonları hemen hemen aynı. Mudo mağazalarında kürk yeleklerin genel olarak bej ve sütlü kahve tonlarını görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git