2018 Kış Modası Nike Atkı Modelleri

2018 Kış Modası Nike Atkı Modelleri
25 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

2018 Kış Modası Nike Atkı Modelleri

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Nike atkı modelleri de 2018 kış sezonu vitrinlerinde yerini aldı.  Bu sezon Nike mağazalarında taraftarı olduğunuz kulübün arması ve renkleri ile hazırlanan atkı tasarımlarına, tek renk atkılara ve çocuklar için özel tasarlanan bere atkı kombinlerine kolaylıkla ulaşılabilir. Aynı zamanda, bu sezon Nike mağazalarında özel dokuları sayesinde kış aylarında soğuktan korunmanın da önemi keşfedilecek gibi görünüyor.

Nike Suppoters Scarf Serisi

Bu sezonda takımından yaz kış vazgeçmeyen taraftarların ilk tercihi elbette supporters scarf atkı serisi olacak. Özel tasarlanmış akrilik dokusu sayesinde bu kış hem soğuktan korunurken hem de tutulan takımın atkısıyla göz doldurmak mümkün. Nike bu sezonda Support Scarf serisinde 4 büyüklere yer vermeyi tercih etti. Bunun yanında FC Barcelona gibi dünyaca bilinen takımların atkılarına da ulaşmak mümkün. Bu sayede taraftarı ya da hayranı olunan takımın renklerini tüm kış taşıma imkânı sunuyor.

Nike Renkli Serisi

Nike bu yılda bayanları unutmadı ve onlara hitap eden renklerle kış sezonuna girdi. Bu yıl canlı renkleri tercih eden marka atkı konusunda da bu çizgisinden vazgeçmedi. Bayanlar için pembe ve narçiçeği renklerine yönelen marka bu sezonda yeni nesil atkılarıyla hem soğuktan koruyor hem de tarz yaratıyor.

Nike Youngathletes Serisi

Her sezon olduğu gibi Nike yine çocuk kullanıcılarını es geçmedi. Nike Youngathletes serisinde miniklerin kış aylarında soğuktan korunması için özenle çalıştı. Bu sezonda onlar için atkı ve bereden oluşan tasarımlar hazırladı. Bu yıl mavi, beyaz, lacivert, renkleri kullanmayı tercih eden marka 7’den 70’e tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebildiğini gösteriyor. Çocukların günlük hayatlarında şirin görünmelerini sağlayacak özel tasarımlar Nike mağazalarında alıcılarını bekliyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git