2018 Kış Modası Örgü Hırka Modelleri

2018 Kış Modası Örgü Hırka Modelleri
9 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

2018 Kış Modası Örgü Hırka Modelleri

Hırka kış modaları hazırlanırken kreasyona eklenmesi tartışmasız olan isimlerden birisidir. Bunun nedeni de hırkanın kış ayları ile bütünleşmiş olmasıdır. Her mevsimin tam anlamı ile yaşandığı Türkiye’de kış aylarının soğuk geçmesine nasıl şaşırılmıyorsa hırkaların kullanımının da kış aylarında arttığına şaşırılmaması gerekmektedir. Kış aylarının soğukluğunu birazda olsa koruyan bu hırkaların en önemli işlevlerinden birisi kişinin vücut ısısını korumasıdır. Bütün bu nedenlerden dolayı herkesin dolabında mutlaka bir hırkanın bulunduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır.

2018 Kış Modası Hırka Kombinleri

  • Hırkalar kış aylarında genelde koyu renkli olmaktadır. Kahve renkte bir hırkayı yine aynı renkteki bir askılı badi ile kombinleyebilirsiniz. Altına açık renk slim kot giyebileceğiniz bu kombinde kemer ve ayakkabı da süet ve kahverengi olmalıdır. Ayakkabıda çizme seçilmesi çok önerilmese de bot oldukça şık bir görüntü oluşturacaktır.
  • Bordo bir hırka açık renk yerine tam anlamıyla koyu renklerle kombinlendiğinde şık bir görüntü oluşturmaktadır. Bunun için koyu lacivert ve cepli bir pantolonu siyah bir atlet ile tamamlayın ve üzerine de salaş, dökümlü bordo hırkayı giyin. Bu kombinin ayakkabısı yine süet bir bordo bot olabilir. Topuklu botunuzu ister bordo, isterseniz de siyah bir çanta ile tamamlamanız kombin için en uygun olanıdır. Bu kombinde kemer kullanmanız hoş bir görüntü yaratmayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git