2018 Kış Modası Pileli Etek Modelleri

2018 Kış Modası Pileli Etek Modelleri
12 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.

2018 Kış Modası Pileli Etek Modelleri

Pileli etekler yıllardır kullanılan etek modellerindendir. Bu eteklerin bu kadar tutulması tabiî ki de görüntüsünün verdiği şıklıktan kaynaklanmaktadır. Bu kadar çok kullanılan bir etek modelinin 2018 kış modası kreasyonunda kullanılmaması düşünülemezdi herhalde. Bu düşünceden hareketle modacılar bu eteklere 2018 kışında geniş bir yer ayırmışlardır. Gerek kısa, gerekse uzun olarak sık sık karşılaşacağınız bu Pileli eteklerin kombini aslında çok kolaydır yalnızca bilmeniz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır.

2018 Kış Modası Pileli Eteklerini Kombinlerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Bu eteklerin kombininde üste seçilecek olan kıyafetin her zaman dar olması gerekir. Eğer dar giymeyi sevmiyorsanız etek kemeri üstü trikoları tercih edebilirsiniz.
  • Bu etekler her zaman yüksek bel olarak kullanılmalıdır. Bu eteklerin kısa ya da uzun olması durumunda değişmeyecek bir noktadır.
  • Etekler her zaman klasiğe yakın parçalardır. Bu yüzden klasik tarzda ayakkabılarla kullanılması gerekmektedir. Kısa bir Pileli etek seçmişseniz eteğin altına düztaban bot giyebilirsiniz, ama etek uzunsa ve pileliyse kesinlikle klasik ve topuklu bir ayakkabı seçmeniz gerekecektir.
  • Etekler görüntü olarak pileleri yüzünden hareketli olmaktadır. bu da eteklerin daha hareketli parçalarla kombinlenemeyeceği anlamına gelir. Üst kıyafetin ya da ayakkabının desenli ya da renkli seçilmesi her zaman sorun olmasa da yine de çok fazla görüntü karışıklılığına ortam yaratmamak için daha düz modeller seçilmesi önerilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git