2015 Kış Modası Polo Elbise Modelleri

Kış günlerinde tek parça kıyafetler, montların ve kabanların içinde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlarlar. Polo’nun harika elbiseleri ile günün kurtarıcı parçası olan elbiselere bakış açınız değişecek. Dolabınızın temel parçalarından biri haline gelecek Polo elbiseler, mağaza vitrinlerinde görücüye çıkmış bulunuyor. Polo kış günleri için elbiseleri özellikle ekose deseninde, uzun kollu ve triko kumaştan tasarlamayı tercih etmiş.

Uzun Kollu Elbise Modelleri

Elbiseler bir çizme ile harikalar yaratabileceğiniz tek parça kıyafetlerin en favorileri arasındadır. Uzun kollu elbiseler sayesinde kış aylarında elbise rahatlığından vazgeçmenize gerek kalmadan, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Polo’nun uzun kollu elbiselerinde, kemer detaylarını ve kullanılmayan düğme ile süslemeleri görebilirsiniz. Pastel tonlardaki bu klasik elbiseleri günlük hayatınızda, ofiste ve birçok mekânda kullanma şansına sahipsiniz.

Triko Elbise Modelleri

Triko sıcaklığında, elbise rahatlığında kıyafetler görebilmenin yolu Polo mağazalarından geçiyor. Çizmelerle, botlarda tek başına kullanabileceğiniz bu elbiselerin renk ve desen seçenekleri oldukça fazla. Sezon sonuna gelmeden mutlaka gidip görmelisiniz. Triko elbiselerde genel bir görünüm yaka hattında, bileklerde, etek ucunda görülen otantik desenler.

Gömlek Tarzı Elbise Modelleri

Polo, gömlek tarzındaki elbiseleri kemerler ve ekoselerle hareketlendirmiş. Sizde gömlek tarzı elbiselerin üzerine uzun hırkalar ve alta da çizme ya da botlar giyerek kombin yapabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmez deseni olan ekose, Polo’nun 2015 kışındaki favori deseni.

 Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 360 kez okundu. Tarih: 12 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.