2018 Kış Modası Polo Garage Atkı Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Atkı Modelleri
27 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Atkı Modelleri

Kış aylarının kişilerde yarattığı soğuğa, vücudun en iyi çözümü tabi ki de sıkı bir şekilde giyinmek ve soğuktan korunmaktır. Genelde vücudun baş kısmı dışındaki her yerin kapatılması kolay olabilmektedir ama ağız, burun, gözler ve alnın açıkta kalması daha çok üşümeye neden olabilir. Bunların korunması için çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır.  Bu aksesuarlardan bir tanesi de atkıdır. Atkı boyun bölgesini ve ağzı korumak için üretilen genelde örgü şeklindeki parçalardır. Atkıların kalınlığı ya da formu kullanan kişinin zevkine bağlıdır. Birçok kişinin örgüye ya da tüye alerjisi olduğu düşünülürse atkıların farklı formlarda olmasının önemi anlaşılacaktır.

Eskiden tek tip atkılar bulunmaktaydı. Son zamanlarda boyunluklar ve şallarla beraber atkıların çeşitlenmesi de hızlanmıştır. Bu yüzden paralel bir şekilde atkı kullanım oranlarında da artış gözlenmiştir. Özellikle boyunluklar kolay kullanım sağlaması açısından daha sık tercih edilirler. Hem atkıya göre daha hafif olan hem de daha kolay şekil alabile boyunluklarda yine her form ve her renkte karşınıza çıkabilmektedir. Eskiden atkı ve bere olarak satılan bu setler artık daha çok boyunluk bere şeklinde satılmaktadır.

Şallar bilindiği gibi uzun ve genelde boyuna sarılan geniş parçalardır. Şallar daha çok klasik giyim severlerce kullanılmaktadır. Bu yüzdendir ki atkı ya da boyunluğun kullanımı karşısında oranla şalların kullanımı daha azdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git