2018 Kış Modası Polo Garage Badileri

2018 Kış Modası Polo Garage Badileri
27 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Badileri

Badiler giyildiği vücudun şeklini alan kıyafet parçalarıdır. Badilerin esnek olması ve sizi terletmemesi kalitesini yansıtır. Ama satılan her badinin bırakın terletmemeyi sizlere esneklik bile sunamadığı açıktır. Bu yüzdendir ki badi alırken belli markaları tercih etmek gerekecektir. Badilerin kullanımı da oldukça kolay ve kombin açısından rahattır. Her renkte üretilen bu badilerin kombinleri ister spor, isterseniz de klasik tarzda gerçekleştirilebilmektedir. Önemli olan kişinin yaratmak istediği görüntüdür. Badiler kolay parçalardır sizin isteğiniz doğrultusunda şekil alacaklardır. Bu yüzden de kombinlenme sıkıntısı yaşamayacaksınız.

2018 Polo Garage Badilerinin Kombinlenmesi

  • Açık renk düz bir badiyi koyu renk bir takım elbise ile kombinleyebilirsiniz. Bu kombinde dikkat edilecek nokta badinin pantolonun içerisinde kalmasıdır. Ayakkabı takım elbise ile aynı renkte olmak zorunda değildir. Şık bir uzun kolye ile ayakkabıyı aynı tonlarda kullanabilirsiniz. Çantanızın takım elbise ile aynı olması daha mantıklı olacaktır. Böyle bir kombine koyu renk bir göz makyajı yakışır.
  • Koyu renk bir badiyi spor tarza göre kombinlemek daha doğru olacaktır. Koyu renkteki badiyi açık renk dar bir pantolon üzerine giyebilirsiniz. Badi siyah olursa kombin tam anlamıyla kendini gösterecektir. Siyah diz üstü düz çizmelerle şık bir görüntü sunan bu kombinde önemli olan rahatlık olduğundan çanta seçimininde ya sırt çantası ya da minik bir yandan çanta seçilmesi gerekecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git