2018 Kış Modası Polo Garage Ceket Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Ceket Modelleri
27 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Ceket Modelleri

Ceketler, eskiden tam anlamıyla ataerkil düzenin erkeklerine has bir parça olarak kullanılmaktaydı. Ya bayanlar için ceket üretilmezdi ya da ataerkil toplumda bayana ceketin yakışmayacağı, bayanın ceketi taşıyamayacağı düşüncesi ile ceketler bayanlarca kullanılmazdı. Zamanın değişen koşulları nihayet bu düşünceleri de etkileyerek ceketlerinde kadınlar tarafından kullanılmasını sağladı. Bu sayede her zaman aynı model ve tarzda kullanılan ceketlerde her girdiği işlerde inceliklerini ortaya koyan bayanlarca daha çok geliştirilip çeşitlendirildi. Böylece sezon modalarında bayanlar için ceketler kreasyonlarda yer almaya başladı.

2018 kış sezonunda da bayanlar içi oldukça göz önünde olan ve fazla bir kullanımla gözde parçalardan olan ceketler her zevke uygun olarak üretilmişlerdir. Spor tarzda ya da klasik tarzda kombin yapılması için son derece uygun parçalar bu kreasyonda yer almaktadır.

2018 Kış Modasında Ceket Kombinleri

  • Son günlerde en çok kullanılan kombinlerden olan spor kombinler için bu sezonda çok şık ceketler tasarlanmıştır. Bu ceketlerin kullanımı genel de dar kotlarla yapılabilir. Üzerinize isterseniz spor kesim bir gömlek isterseniz de bir kazak kullanabilirsiniz. Ceket ile aynı renkte bir çizme ya da kısa bot ile kombini tamamlayıp, muhteşem bir görüntüye kavuşabileceksiniz.
  • Takım elbise tarzı klasik kesim ceketler her zamanki gibi klasik tarz severlerce kullanılacaktır. Bu ceketlerin topuklu ayakkabılarla ve beyaz gömleklerle yaratacağı görüntü insanların gözlerini sizden alamayacağının işaretidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git