2018 Kış Modası Polo Garage Etek Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Etek Modelleri
30 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 61 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Etek Modelleri

Etekler bayanların dolaplarında geniş yer kaplayan vazgeçilmesi neredeyse imkânsız küçük kıyafetlerdir. Genelde yaz aylarında ya da havanın sıcak olduğu dönemlerde kullanılan eteklerin kış sezonu kreasyonlarına katılması daha oldukça yeni bir olaydır. Bu yüzden kişilerin yavaş yavaş alışmaya başladığı bu durumu Polo Garage alışkanlık haline getirmek için çalışmalara başlamıştır. 2018 kış sezonu için çeşitli etekler ve farklı renklerde çeşitli modeller üretmiştir. Bu yüzden Polo Garage eteklerinin seçilmesi sizler açısından en güvenilir ve en doğru tercih olacaktır.

2018 Kış Modasında Etekler Nasıl Kombinlenecek?

  • Polo Garage etekleri hem kısa hem de uzun boylarda olan nadide parçalardır. Son günlerde daha yoğunlukla tercih edilen mini deri bir Polo Garage eteğinin kombinlenmesi için ilk olarak siyah bir çorap gerekecektir. Bu çorap ne kadar kalın olursa görüntü o kadar hoş olacaktır. Polo Garage eteğinin üzerine isterseniz yine Polo Garage marka beyaz spor kesim bir gömlek giyebilirsiniz. Bu gömleğin dar ve eteğin içinde olmasına dikkat ediniz. Ayakkabı seçiminde de yine parlak deri bir bot kullanabilirsiniz.
  • Polo Garage eteklerinden olan kalem eteklerin iş hayatında olan kadınlarca sık kullanıldığı bir gerçektir. Bu etekler genelde diz altı olmaları ile dikkat çekerler. Kalem eteğin kombinlenmesi için yine bir gömlek ya da klasik bir bluz gereklidir. Bu şekilde tamamlanan kombinin son parçası olan ayakkabılar klasik tarzda topuklu hatta platform seçilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git