2015 Kış Modası Polo Garage Etek Modelleri

Etekler bayanların dolaplarında geniş yer kaplayan vazgeçilmesi neredeyse imkânsız küçük kıyafetlerdir. Genelde yaz aylarında ya da havanın sıcak olduğu dönemlerde kullanılan eteklerin kış sezonu kreasyonlarına katılması daha oldukça yeni bir olaydır. Bu yüzden kişilerin yavaş yavaş alışmaya başladığı bu durumu Polo Garage alışkanlık haline getirmek için çalışmalara başlamıştır. 2015 kış sezonu için çeşitli etekler ve farklı renklerde çeşitli modeller üretmiştir. Bu yüzden Polo Garage eteklerinin seçilmesi sizler açısından en güvenilir ve en doğru tercih olacaktır.

2015 Kış Modasında Etekler Nasıl Kombinlenecek?

  • Polo Garage etekleri hem kısa hem de uzun boylarda olan nadide parçalardır. Son günlerde daha yoğunlukla tercih edilen mini deri bir Polo Garage eteğinin kombinlenmesi için ilk olarak siyah bir çorap gerekecektir. Bu çorap ne kadar kalın olursa görüntü o kadar hoş olacaktır. Polo Garage eteğinin üzerine isterseniz yine Polo Garage marka beyaz spor kesim bir gömlek giyebilirsiniz. Bu gömleğin dar ve eteğin içinde olmasına dikkat ediniz. Ayakkabı seçiminde de yine parlak deri bir bot kullanabilirsiniz.
  • Polo Garage eteklerinden olan kalem eteklerin iş hayatında olan kadınlarca sık kullanıldığı bir gerçektir. Bu etekler genelde diz altı olmaları ile dikkat çekerler. Kalem eteğin kombinlenmesi için yine bir gömlek ya da klasik bir bluz gereklidir. Bu şekilde tamamlanan kombinin son parçası olan ayakkabılar klasik tarzda topuklu hatta platform seçilebilir.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 977 kez okundu. Tarih: 30 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.