2018 Kış Modası Polo Garage Gömlek Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Gömlek Modelleri
30 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Gömlek Modelleri

Kış aylarının kendisini yoğun olarak hissettirmeye başladığı şu günlerde çalışan bayanların en büyük sıkıntısı kışlık gömlekler olmaya başladı. Klasik giyimde önemli bir yere sahip olan gömleklerin kışlık olması bazen çok büyük bir fırsat sunsa da çoğu zaman kalınlığı yüzünden tercih edilmemektedir. Bu anlamda soruna çözüm bulmak için yeni geliştirdiği formülünü piyasaya sunan Polo Garage gömleklerin hem ince görünümlü, hem hafif, hem de sıcak tutanlarını üretmiştir. Bu gömlekler takım elbiselerin içerisinde potluk yaratmayacağı gibi kazaklarınızın altında da hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Polo Garage Gömlekleri ve Kombin Önerileri

  • Düz bir Polo Garage gömleğini kombinlemek desenli bir gömleği kombinlemekten daha kolay olacaktır. Bu yüzden düz renkteki gömlekleri daha desenli ya da hareketli takım elbiselerle ya da kombin parçaları ile süsleyebilirsiniz. Yine kazak içerisine giymek için de en uygun gömlek tabii ki düz renkteki gömleklerdir.
  • Desenli bir Polo Garage gömleğini takım elbise ile kombinlemek isterseniz takım elbisenizin düz kumaştan üretilmiş olması gerekir. Bu tarz bir gömlek genelde daha gayri resmi ortamlar da kullanılsa da etekli bir takım ile muhteşem bir görüntü yaratacaktır.
  • Spor kesim gömlekleri kombinlemek bilindiği gibi daha kolaydır. Bu tarz bir gömleği kombinlemek için slim bir pantolon yeterli olacaktır. İstenirse hırka ile kombin tamamlanabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git