2018 Kış Modası Polo Garage Jean Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Jean Modelleri
30 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Jean Modelleri

2018 kış modası kışın soğuğuna uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Bu yüzden jeanlere ve kazaklara sıkça yer verilmiştir. Jeanler bilindiği gibi spor giyimin önemli bir parçasıdır. Bu yüzdendir ki her sezonda bir şekilde moda kreasyonuna girmeyi başarmaktadır. Özellikle kış kreasyonlarının yapı taşlarından olan jeanlerin en önemli özelliği kişiyi üşütmeyen yapısındadır. Jeanler kışlık olarak üretildiğinde soğuğa karşı diğer kıyafetlere göre ekstra koruyucu bir alan geliştirirler. Bu da jeanlaerin kış aylarında sıkça kullanılmasının en önemli nedenidir.

2018 Polo Garage Jeanleri ve Jeanler İçin Kombin Önerileri

  • Jeanler spor giyimin bir parçası olduğundan spor parçalarla kullanılmalıdır. Koyu renk bir jeani açık renk bir desenli kazakla kombinlemeniz mümkündür. Pantolon üzerine giyeceğiniz diz altı çizmeler bu kombini tamamlamak için yeterlidir.
  • Açık renk jeanler her anlamda şık bir görüntü sunsa da kilolu kişilerce tercih edilmemesi gereken parçalardandır. Özellikle beyaza yakın açıklıktaki jeanlerde üst kısmı uzun parçalar seçilmesi önemlidir. Bu tarz bir jeani kombinlemek için spor bir gömlek yeterli olacaktır. Ayakların da kısa ve gömlekle aynı renk bir bota sahip olması kombini tamamlamak için yeterlidir.
  • Siyah jeanler her kilodan bayanın giyebileceği parçalardır. Bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedir. Üzerine açık renk bir sweatshirt ile tamamlayacağınız bu jeanin kısa siyah botlarını da unutmamanız gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git