2018 Kış Modası Polo Garage Kaban Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Kaban Modelleri
30 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Kaban Modelleri

2018 kış modasında çok gözde olan parçalardan bir tanesi de kabanlar olmuştur. Genelde kombinlerde kullanılmak gibi bir nedenle alınmayan, koyu renkte her kıyafetin üzerine giyilebilecek şekilde alınan kabanlar da 2018 kış modası bu tabuyu yıkmaktadır.  Bunun yerine kabanların her renk ve her modele uygun olarak üretilmesi bu tabunun yıkıldığının en güzel örneği olarak gösterilebilir. Artık kaban da kombinlerin önemli bir parçası haline gelmiştir. Kaban kombinlerinde sadece pantolon ve çizmelere dikkat edileceğinden bu yüzden giyilen alt tarafa giyilen parçanın, ayağa giyilen ayakkabının daha önemli olduğunu hatırlatmak gerekir.  Tabii ki çantanızı da bu kombine uygun seçmeniz gerekecektir.  Böyle bir durumda yapılan kombinin daha kolay olması kaçınılmaz olur.

2018 Kış Modası Kaban Kombinleri

  • Bir kabanı kombinlemek istiyorsanız ki genelde bu siyah renkte bir kaban olmaktadır. Siyah renkteki kabanın altına açık renkli bir kot giyebilirsiniz. Bunun altına da kısa topuklu bir bot giyerek topuklu botunuzu yine aynı renkte bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Kombini renklendirmek isterseniz parmağınıza takacağınız renkli yüzüklerle bunu karşılayabilirsiniz.
  • Bunun dışında açık renk kabanları kombinlemek daha kolay olmaktadır. Açık renk kabanların altına istediğiniz gibi ya açık renk ya da koyu renkli pantolon kullanabileceksiniz. Açık renk pantolon kullanmak isterseniz aynı renkten olmasına dikkat edin. Koyu renk pantolonların bu kombin de daha güzel durduğunu unutmayın. Ayakkabılarınızı istediğiniz renkte çantanızla uyumlu olacak şekilde seçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git