2018 Kış Modası Polo Garage Şort Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Şort Modelleri
31 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Şort Modelleri

2018 kış modasında şortlar oldukça dikkat çekmektedir. Eskiden kış aylarında kullanılmayan şortlar artık kış aylarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Altına siyah bir çorap ile kullanabileceğiniz bu şortların en güzel yanı kış ayları için özel olarak geliştirilmiş olmasıdır. Polo Garage şortlar kış aylarında gömlek, kazak, triko ya da istediğiniz herhangi bir bluz ile oldukça kolay bir şekilde kombinlenebilecektir. Bu kombinlerde dikkat edilmesi gereken nokta şortların kış ayları için üretilmiş olanlarını almaktadır. Polo Garage şortlar oldukça sağlam kaliteli ve kış aylarında sizi soğuktan koruyabilecek şekilde üretilmiş önemli parçalardır. Polo Garage şortları kullanmak için kombin önerilerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

2018 Kış Modası Polo Garage Şortları Kombin Önerileri

  • Polo Garage mini bir şort kombinlemek için açık renk olan şortunuzun altına krem rengi kalın bir çorap giyin ve şortu dar bir v yaka ya da bisiklet yaka triko kullanın. Ayrıca bu kombinde diz üstü şık bir çizmeyi de eklemeyi ihmal etmeyin.
  • Üzerinize seçeceğiniz bir gömleği kot şort ile kombinleyin. Gömleğin de şort gibi spor kesim olmasına dikkat ederek gömleği şortun içerisinde kullanın. Bu tarz bir kombinde kısa bir bot seçebilirsiniz. Üzerinize hırka giyerek kombini tamamlayın. Hırkanızı seçerken renginin şort rengi ile aynı olmaması gerekmektedir. Bu durumda kombin basitleşebileceğinden gömleğe yakın tonlarda bir hırka kullanılabilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git