2015 Kış Modası Polo Garage Sweatshirtler

Polo Garage sweatshirtler, sizleri kışın soğuğuna karşı koruyabilecek nadide parçalardan bir tanesidir. Bunlar bilindiği gibi kazak kadar kalın ve aynı zamanda kazak kadar koruyucu olan kazaklar ya da kapşonlu badilerdir.  Sweatshirt kullanıldığı zaman üzerinize hırka giymenize gerek kalmayacaktır. Bu sweatshirtlerin kalın olması bazen kombinlerde kapalı bir görüntü yaratmaya neden olsa da kalın olmasına rağmen kaliteli olanları oldukça rahat ve ferah tutan parçalardır. Bazı sweatshirtlerin çok fazla terlettiğinden şikâyet edilmektedir. Bu tişörtler tamamen kalitesiz malzeme ile ucuz olması için üretilmiştir ve sizleri kandırmaya çalışmaktadırlar. Polo Garage tişörtler sizlerin ter oranınızı yükseltmez, aksine sizi kışın soğuklarına karşı korur. Zaten sweatshirtün terletmemesi demek gözenekli ve hava alan yüzeye sahip olduğunu gösterir. Bu sweatshirtlerin kombinlenmesi de oldukça kolaydır.  Yalnız bilinmelidir ki sweatshirtler yalnızca spor giyim tarzı kombinlenebilecek parçalardır.

2015 Sweatshirtleri Kombin Önerileri

  • Açık renk bir sweatshirtü kombinlemek için koyu renk bir pantolon ve yine aynı renkte bir ayakkabı ile kullanabilirsiniz. Bu kombinde çanta kullanmak isterseniz saçınıza takacağınız bir saç bandı ile çantanızın aynı renk ve aynı tonda olmasına dikkat ediniz. Çantanız isterseniz renkli de olabilir, bu durumda isterseniz renkli takılar kullanarak kombini renklendirebilirsiniz.
  • Koyu renk bir sweatshirtü açık renk kot pantolonun üzerine siyah düztaban asker botu kullanarak kombinleyebilirsiniz. Çantanızı isterseniz fosforlu renklerden bir tanesini seçerek kombinize renk katabilirsiniz.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 431 kez okundu. Tarih: 31 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.