2018 Kış Modası Polo Gömlek Modelleri

2018 Kış Modası Polo Gömlek Modelleri
13 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Gömlek Modelleri

Polo’dan daha önce alışveriş yaptıysanız bilirsiniz; rahatlık ve kalite çok önemlidir. En rahat kumaşlarla, en kaliteli işçilikle ve en harika tasarımlarla ortaya çıkarılan Polo gömlekleri tercih ederek; Polo farkını ve kalitesini sizde fark edebilirsiniz.

İtalyan Yaka Polo Gömlek Modelleri

Klasik, İtalyan yakalı polo gömlekler, fit kalıbıyla ve harika deseniyle gözleri kamaştırıyor. Klasik bele oturan kesim ile tasarlanmış gömleklerin renk tonları genel olarak mavi, beyaz ve soft bir pembe tonlarında tasarlanıp, üretilmiştir. Günlük hayatta Jeanlerle, keten pantolonlarla ve belli bir tarza sahipseniz iş yerinizde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzun Gömlek Modelleri

Tunik tarzındaki gömlekler kış aylarında çok tercih edilen gömleklerdendir. Polo’ da bu gömleklerin farklı renk ve desenlerini bulabilirsiniz. Kemerlerle hareketlendirilmiş Polo gömlekler de görebileceksiniz. Genel olarak uzun gömlekler regular kalıp olarak tasarlanmıştır. İtalyan yaka ya da hakim yaka seçeneği olan gömleklerin çoğu katlamalı kollara sahip.

Denim Gömlek Modelleri

Polo, denim gömlekleri kış sezonuna damgasını vuracak gibi görünüyor. Farklı tonlardaki denim kumaşlar ve genel olarak slim kesime sahip gömlekleri, farklı farklı kombinlerde kullanabilirsiniz. Desenli denim kumaşlar ise Polo reyonlarının en favori parçalarından olacaktır. Denim gömlekleri yine denim pantolonlarla ya da klasik keten pantolonlarla kombin yapabilirsiniz.

Ekose Rüyası

Ekose kış aylarının en çok kullanılan desenlerinden bir tanesidir. Ekosenin farklı çeşitlerini Polo mağazalarında görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git