2015 Kış Modası Polo Şal Modelleri

Polo aksesuar alanında çalışmaya başladığı günden beri oldukça büyük bir özenle ürünlerini hazırlamaktadır. Aksesuarların oldukça önemli olduğunu bilen Polo bu anlamda üretti her ürünü kalite ölçüsünde testlere tabii tutarak piyasaya sürmektedir. Şallar da Polo’nun ürettiği birçok aksesuardan yalnızca bir tanesidir. Şallar kış aylarında olmazsa olmaz denilebilecek kadar önemli parçalardır. Boynun, omuzların, yanakların ve çoğu zaman da kulakların korunmasında şallar çok tercih edilmektedir. Bu yüzden şalların üretim aşamasında kişilerin sağlık kriterleri ön planda tutularak en kaliteli ve doğal ham maddeler kullanılmaktadır. Şallar ve atkılar genelde burun ve ağız çevresini sardığından her yerden alınamayacak kadar önemli parçalardır. Sağlıksız ürünlerle üretilen bir şalın sizin sağlığınız üzerinde kötü etkiler yaratacağı açık bir gerçektir. Bu yüzden alınan şalların kalitesinin önemi büyüktür.

Şallar ve Kullanım Teknikleri

  • Şallar birçok şekilde kullanılabilir. Kapalı bayanlar şalları genelde omuzlara atarak klasik bir kullanım biçimi sergilemektedir. Ama şallar tek kol üzerinden atılarak kullanıldığında da oldukça şık durmaktadır.
  • Şalların boyuna atkı misali sarılması da yine önceden beri kullanılan klasik bir modeldir. Bunun yerine şalların ön kısmı kazağın üzerine dökülecek şekilde kullanımı da şık görüntü oluşturacaktır.
  • Şallar ayrıca başı kapatmak için de kullanılabilir. Bu kullanımda da yine standardın dışında şalın açık bırakılması hoş olacaktır. Bir ucun başın üstünden atılan şalın diğer ucu ön kısıma dökülebilir.


Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 351 kez okundu. Tarih: 13 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.