2018 Kış Modası Polo Şapka Modelleri

2018 Kış Modası Polo Şapka Modelleri
13 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Şapka Modelleri

Polo aksesuar bölümünde senelerdir ürün tasarlayan ve üreten bir marka olmuştur. Bu yüzden de verdiği kaliteli hizmet sayesinde müşteri memnuniyeti anketlerini süslemektedir. Bunun getirdiği sevgi ile ürünlerine daha fazla özenerek üretim aşamasına gönderen Polo aksesuar alanında şapka üretimine de başlamıştır. Şapkalar kış aylarında en sık sıkıntı yaşanan parçalardır. Her şapka size rahat bir kullanım sağlayamaz. Bu yüzden de şapka almak o kadar da kolay bir iş değildir. Şapka alınırken yapım aşamasında kullanılan ürüne, şapkanın boyutlarına, şakanın görüntüsüne ve şapkanın duruşuna dikkat etmek gerekecektir.

2018 Kış Modasında Şapka Önerileri

  • Şapkalar çeşitli modellerde moda akımlarında bulunmaktadır. Şapkalardan çerçeveli bir model isterseniz kombininizi de ona göre uyarlamanız gerekecektir. Şapkanın klasik görüntü de olduğu kombinlerde kesinlikle spor parçalar bulunmamalıdır.
  • Bere tarzı bir şapka düşünülmüşse bu kombin tam anlamıyla spor giyime uygun bir kombin olacaktır. Spor bir kombinle yapılan bere uyumunda en çok renkler dikkat çekecektir. Berenin rengini hem kombine göre hem de saç renginize göre ayarlamanız gerekecektir.
  • Uzun kuyruklu şapkalarda yine bereler gibi spor uyumun yakalandığı şapkalardır. Yalnız bu şapkaların bereden farkı daha salaş kombinlerde daha uyumlu olmasıdır.
  • Ressam şapkası denilen şapkalarında yine klasik bir uyumda kullanılması gerekecektir. Bu şapkaların elbise ile şık kombinler yaratması oldukça sık görülmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git