2018 Kış Modası Polo Tunik Modelleri

2018 Kış Modası Polo Tunik Modelleri
13 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Tunik Modelleri

Tunikler taytlarla giyilmesi son derece şık bir görüntü oluşturan kıyafetlerdir. Son yıllarda kullanımı yaygınlaşan bu tuniklerin en çok şikayet edilen tarafı ise sünme ya da çekme problemleridir. Şekil itibari ile kalçayı kapatan tunikler oturma esnasında gereğinden fazla esneyerek sünebilir. Bu durum her üründe gerçekleşmese de piyasada satışta bulunan birçok tunikte ortaya çıkmaktadır. Polo marka olarak bu konunun önemine dikkat çekmiş ve kalite standartlarında mümkün oldukça sağlıklı kullanım sunan tunikler geliştirmişlerdir. Tunikler sünme yapmayacağı gibi yıkama esnasında renk atam ya da solma gibi işlemleri yaşamanıza da izin vermeyeceklerdir.

2018 Kış Modasında Tunik Kombinleri İçin Öneriler

  • Siyah ve düz bir tunik, tunik kullanmayı seven bayanlarca en sevilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Koyu renk tuniklerin ince göstermesi konusu da göz önüne alındığında ilk kombinin siyah tunikte olması önemlidir. Siyah tunik sade bir kombinle kullanılabilir. Yine siyah bir tayt ve siyah çizmelerle tuniğin uyumu oldukça şık bir görüntü oluşturacaktır.
  • Desenli tunikler daha çok gösterişi ve klasik giyimi seven bayanlarca tercih edilmektedir. Bu tarz bir tuniği kombinlerken de küçük noktaları bilmek önem taşımaktadır. Koyu renk bir tuniği açık gri bir tayt ile kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde de topuklu klasik bir bot ya da çizme seçilebilecektir. Aksi olmadığı takdirde tunikler çizmelerle kullanılabilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git