2018 Kış Modası Polo Yelek Modelleri

2018 Kış Modası Polo Yelek Modelleri
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Yelek Modelleri

Yelekler kış aylarında trikoların, sweatshirtlerin üzerine giyilerek kullanılabilen oldukça rahat kullanımlı tasarım ürünleridir. Polo mağazalarında, şişme ya da ince yelekleri bulabilirsiniz. İnce yelekleri mont ve kabanların içinde de kullanabilirsiniz. Polo bu sezon yelekleri genel olarak reguler kalıpta tasarlamış. Böylelikle yelekleri sıkılmadan uzun sürelerde giyebilirsiniz. 2018 kışında Polo mağazalarında klasik şişme yelekleri ve kapitone desenli yelekleri bulabilirsiniz.

Kapitone İnce Yelek Modelleri

İnce yelekler kaba durmadıkları için kabanlarla beraber tercih edilebilecek parçalar olma özelliği ile dikkat çekiyor. Genelde siyah detaylarla süslenmiş kapitone yeleklerin pastel ve klasik renklerini Polo mağazalarında görebileceksiniz. Cepli yelekler olmaları da kışın kullanışlı olma yönünü daha çekici hale getiriyor.

Parlak Şişme Yelek Modelleri

Parlak kumaşlarla ışıltı saçan ve dikkat çeken şişme yeleklerin kemerlerle süslenmiş olanları Polo’da bulabilirsiniz. Üstelik yeleklerin şapka detaylı olanları da kış aylarında kullanıma daha uygun olacaktır. Polo mağazalarında parlak şişme yeleklerin kapitone desenlisini ve klasik yatay çizgili olanlarını görebileceksiniz. Şişme yelekleri trikolarla ve keten, denim pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

Klasik Şişme Yelek Modelleri

Klasik şişme yelekler mat ve klasik renklerde ve Polo logosu ile günlük hayatın ilk tercih edilenleri arasında yer alacak. Kapüşonlu, kemerli gibi çeşitli özelliklere sahip türleri de bulunan şişme yelekleri gömleklerle, trikolarla kombinleyebilirsiniz. Bunun dışında şişme yelekler, spor yaparken eşofman takımlarınız ile de harika bir görünüme sahip olabilirler.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git