2018 Kış Modası Portföy Çanta Modelleri

2018 Kış Modası Portföy Çanta Modelleri
25 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Portföy Çanta Modelleri

Portföy çantalar gece davetlerinin vazgeçilmezlerindendir. Ancak son zamanlarda tasarımcıların sizlerin ihtiyacına göre şekillendirdiği kreasyonlarında günlük portföy çantaları görmekte mümkün hale geldi. Portföy çantaların, süslemeleri, hangi malzemeden üretildiği gibi detaylar hangi alanda kullanacağınızı belirler. Kış aylarında günlük kombinlerde genellikle büyük çantalar tercih edildiği için günlük portföy çantaların boyutlarında da değişiklik gözle görülür biçimde değişlik oldu.

Gece Davetleri için Portföy Çanta Modelleri

Kış mevsiminin gelmesi davetlerin biteceği anlamına gelmiyor elbette. Bu yüzden abiye elbise giymeniz gereken davetlerde parıltılı, taş süslemeli, yaldızlı, simli ve rugan portföy çantaları tercih edebilirsiniz. Gece davetlerinde çok fazla bir şeye ihtiyaç duymayacağınız için portföy çantalar yeterli olacaktır.

Yüzüklü Portföy Çanta Modelleri

Yüzüklü modeldeki portföy çantalar, sizlere ekstra bir avantaj sağlıyor. Parmaklarınız için fazladan bir aksesuar arayışına gerek kalmadan, yüzüklü portföyle çantalar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Genel olarak gece davetlerinde kullanıma uygundur. Görebileceğiniz yüzüklü modellerin çoğu parıltı, süslü modellerdir.

Günlük Portföy Çanta Modelleri

Portföy çantalar günlük hayatta yerini aldığından beri türlü türlü tasarımlar sunuldu. Bunlardan en çok dikkat çekeni, günlük hayata uygun olmaları bakımından büyük portföy çantalar oldu. Günlük portföylerde genel olarak kullanılan malzeme, deridir. Çünkü deriler her forma sokulabilecek elastikiyeti yüksek malzemelerdir. Ancak nadiren de olsa, rugan, metal süslemeler gibi detaylar görülebilir. Renk yelpazesi oldukça geniştir. Tarzınızı tanımladıktan sonra portföy çantanızın tercihini yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git