2018 Kış Modası Renkli Deri Mont Modelleri

2018 Kış Modası Renkli Deri Mont Modelleri
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2018 Kış Modası Renkli Deri Mont Modelleri

Deri montlar özellikle sonbahar aylarında sıkça kullanılsa da bu senenin kış modasında da kendinden sıkça bahsettireceğe benziyor. Bunu da muhtemelen birbirinden tatlı renklerine borçlu olacak. Son günlerin hit renklerinde üretilen farklı model ve renkteki montlar tekdüzelikten bu düzenleme sayesinde çıkarılmış oldu. Rengin verdiği canlılık derinin verdiği asaletle birleşince kişilerin üzerinde bıraktığınız etkinin baş döndürücü olmasına şaşırmamak gerek.

2018 Renkli Deri Montları Nasıl Kombinlenir?

  • Bu montların en sık kullanım şekli yine renkli kıyafetlerle olmaktadır. bol paça bir keten pantolonu üzerine renkli bir deri mont ile kullanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz ayakkabı da deri ile aynı renkte olduğunda istenen uyum sağlanmış olacaktır. İsterseniz bu rengi takılarınızda da kullanabileceksiniz. Ama deri montunuz ve ayakkabınız aynı renk ise çantanızı da aynı renkte seçmemeniz gerekir.
  • Kırmızı herkesçe sevilen bir renktir. Bu yüzden kırmızı deri montlarda da kullanılmıştır. Bu deri montun altına siyah bir pantolon giyebileceğiniz gibi gri bir renkte seçebilirsiniz. Pantolon seçiminden sonra yapılacak ayakkabı seçimi yine kırmızı olabilir. Ama genelde bu kombinlerde kırmızı çantada tercih edilmektedir. Bu kombini yaratırken yapılan en büyük hata da pantolonunda kırmızı ya da tonlarında seçilmesi olacaktır.
  • Beyaz montlar her renk ile uyum sağlayacaktır. Bu kombinde de çanta ayakkabı ve mont tamamen beyaz olabileceği gibi farklı renklerin karışımından da oluşabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git