2018 Kış Modası Romantik Bir Buluşma için Kıyafet Kombinleri

2018 Kış Modası Romantik Bir Buluşma için Kıyafet Kombinleri
25 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

2018 Kış Modası Romantik Bir Buluşma için Kıyafet Kombinleri

Romantik bir buluşma hangi mevsimde olursa olsun özen gösterilmesi gereken durumlardan bir tanesi. Kış aylarında seçenekleriniz biraz daha kısıtlı olduğundan zorlanabilirsiniz. Öncelikle üşümeyeceğiniz parçalar tercih etmelisiniz. Üşüyerek geçirilen bir akşam pek keyifli olmayacaktır. Tercih ettiğiniz ürünlerin şık görünmesi kadar mevsime uygun olmaları da çok önemli. Kışın romantik bir buluşmaya gideceksiniz; en uygun kıyafet parçaları, ceketler, kürkler, uzun kollu elbiseler olacaktır. Uzun kollu, kısa ve beyaz elbiseler kar eşliğinde harika görünecekler. Şık ve uzun bir çizmeyle ya da üşümeyeceğiniz bir mekâna gidecekseniz topuklu ayakkabılarla kombin yapılabilirler. Bu tarzda bir elbise kaşmir ya da triko kumaşlardan olabilirse; mevsime daha uygun olacaktır.

Daha şık ve nezih bir mekânda ise buluşma; biraz daha abiye kıyafetler tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda biraz sıkıntı olacaktır ama en azından uzun kolları olan elbiseler tercih ederek üzerine şık bir kürk alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı elbiseler, romantik buluşmaların en ideal parçalarıdır. Her kadının dolabında mutlaka bir adet şık bir kırmızı elbise bulundurması gereklidir. Acil durumlarda kullanmak için. Kırmızıdan sonra kullanılabilecek diğer renkler, pembe ve pudra tonlarındaki renklerdir. Pembe üzerine ışıltılı payetlerle süslenmiş uzun kollu maksi elbiseler ya da pudra renginde mini uzun kollu elbiseler tercih edebilirsiniz. Elbisenin türüne göre değişse de bu tür elbiseler altına topuklu ayakkabılar uygun olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git