2015 Kış Modası Şapka Modelleri

Şapkalar yazın güneşten korunmak, kışın da soğuktan korunmak için kullanılan kombin parçalarıdır. Erkekler genelde kış aylarında bereden yana seçim yapsa da bayanlar tabii ki daha gösterişli ve şık olan şapkaları seçmektedirler. Bunu bilen tasarımcılarda 2015 kış modası kreasyonunu hazırlarken bayanlara en uygun şapkaları özenle seçerek hazırlamışlardır. Bu sezonda en çok göze çarpacak parçaların şapkalar olduğunu öne süren tasarımcılar aynı zamanda kombinlerin her birinde şapka kullanılabileceğini savunmaktadırlar.

Şapkalara Uygun Kombin Önerileri

  • Kapüşonlu ceketlerin şapkaları bu sezonda en çok kullanılan şapka modelidir. Sonbahar sezonunun en gözde giyeceği olan bu şapkalı ceketler kışa da damga vuracağa benzemektedir. Bu tarz bir kıyafet seçecekseniz altına mümkün olduğunca spor bir kombin yaratmanız gerekir. Aksi takdirde klasik tarz bu şapkaya çok alışılmışın dışında bir görüntü verir.
  • Geniş çerçeveli şapkalar bu sezonda farkın ortaya çıkacağını belirten desenlerdedir. Özellikle uzun çizgilerle süslenen bu tarz şapkalar daha çok klasik bir giyime yakışır. Hoş bir mini elbise ile ya da kumaş pantolonlu bir bluz ile çok şık ve uyumlu bir görüntü yaratmanız mümkün olabilir.
  • Klasik önü çerçeveli şapkalar her zaman olduğu gibi bu sezonda da yer almaktadır. Bu şapkalar yine bilindiği gibi spor bir kullanıma uygundur. Genelde spora giderken ya da uzun yürüyüşlerde kullanılması önerilir.


Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 289 kez okundu. Tarih: 14 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.