2018 Kış Modası Şapka Modelleri

2018 Kış Modası Şapka Modelleri
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

2018 Kış Modası Şapka Modelleri

Şapkalar yazın güneşten korunmak, kışın da soğuktan korunmak için kullanılan kombin parçalarıdır. Erkekler genelde kış aylarında bereden yana seçim yapsa da bayanlar tabii ki daha gösterişli ve şık olan şapkaları seçmektedirler. Bunu bilen tasarımcılarda 2018 kış modası kreasyonunu hazırlarken bayanlara en uygun şapkaları özenle seçerek hazırlamışlardır. Bu sezonda en çok göze çarpacak parçaların şapkalar olduğunu öne süren tasarımcılar aynı zamanda kombinlerin her birinde şapka kullanılabileceğini savunmaktadırlar.

Şapkalara Uygun Kombin Önerileri

  • Kapüşonlu ceketlerin şapkaları bu sezonda en çok kullanılan şapka modelidir. Sonbahar sezonunun en gözde giyeceği olan bu şapkalı ceketler kışa da damga vuracağa benzemektedir. Bu tarz bir kıyafet seçecekseniz altına mümkün olduğunca spor bir kombin yaratmanız gerekir. Aksi takdirde klasik tarz bu şapkaya çok alışılmışın dışında bir görüntü verir.
  • Geniş çerçeveli şapkalar bu sezonda farkın ortaya çıkacağını belirten desenlerdedir. Özellikle uzun çizgilerle süslenen bu tarz şapkalar daha çok klasik bir giyime yakışır. Hoş bir mini elbise ile ya da kumaş pantolonlu bir bluz ile çok şık ve uyumlu bir görüntü yaratmanız mümkün olabilir.
  • Klasik önü çerçeveli şapkalar her zaman olduğu gibi bu sezonda da yer almaktadır. Bu şapkalar yine bilindiği gibi spor bir kullanıma uygundur. Genelde spora giderken ya da uzun yürüyüşlerde kullanılması önerilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git