2018 Kış Modası Şort Modelleri

2018 Kış Modası Şort Modelleri
15 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

2018 Kış Modası Şort Modelleri

Şortlar özellikle yaz aylarının en sık kullanılan kıyafetleridir. Birçok kişi tarafından kısa pantolon olarak da bilinen şortlar eskiden yalnızca yaz aylarına özgü kullanılması ile ünlüydü. Ama son zamanlarda tasarımcılar şortları da dört mevsim giyilebilecek şekilde tasarlamaya başladı. Birçok kişi tarafından oldukça beğenilen tasarımların en çok sevilen yanı da şortun verdiği rahatlığı her mevsim bulabilmek oluyor.

2018 Kış Modasında Şortlar Nasıl Kombinleniyor?

Kış modası şortları kombinlerken özellikle desenli külotlu çoraplara ağırlık veriyor. Çizme ya da botların da kullanıldığı kombinler spor tarzı tam anlamıyla yansıtsa da klasik giyime de uyum sağlayabilmesi açısından kombinlerde daha fazla seçenek sunuyor.

  • İlk olarak kışlık mini bir kumaş şortun kombini için düz siyah bir çorap seçmelisiniz. Eğer şortta seçiminizi siyahtan yana yapmışsanız çorabınız bordo olabilir. Altına şort ile aynı renkte bir çizme giyebilirsiniz. Çizmenizin topuklu olması sizi klasik tarza daha da yaklaştıracaktır. Bu tarz bir kombinde üzerinize triko, gömlek ya da bluz giymeniz sizin seçiminize bağlıdır. Üst kısma giyilen parça şortun içerisine koyulursa klasik tarz uyumu yakalanmış olur.
  • Kot şortlar spor giyimde en çok kullanılan şortlardandır. Üstelik kot şortların kombini de diğerlerine oranla daha kolaydır. Bu şortu altına desenli açık renk bir çorapla kullanabilirsiniz. Sonrasında üzerinize salaş bir kazak giymeniz mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git