2018 Kış Modası Söz Töreni için Kıyafet Kombinleri

2018 Kış Modası Söz Töreni için Kıyafet Kombinleri
25 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

2018 Kış Modası Söz Töreni için Kıyafet Kombinleri

Söz törenleri, nişan törenlerine oranla daha sade ve kısa törenlerdir. Genelde dışarıda kutlanmazlar. Evde olan söz törenleri içinse oldukça sade kıyafetler tercih edebilirsiniz. Abiyeye çok yaklaşmamanız sizin için daha doğru olacaktır. Tek renk, uzun kollu, mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Çok fazla taşlı, parıltılı kıyafetler tercih etmek yerine hafif yaldızlı elbiseler tercih edilebilir. Sıfır kollu elbiseler asla tercih etmeyecekseniz denilemez ama tercihiniz açık elbiselerden yana ise üzerinize mutlaka bir ceket, bolero ya da şal kullanabilirsiniz.

Kırmızı ya da beyaz klasik elbiseler seçerek üzerinize tam tersi renklerde ince şallar alırsanız, töreninizi üşümeden tamamlamış olursunuz. Tercihlerinizi kalem ya da vücuda yapışan türdeki elbiselerden yana kullanmalısınız. Kabarık etekler, aşırı mini etekler günün anlamına uygun kaçmayacaktır. Söz töreninizde sade olmayı tercih edin. Abiye tercihinizi nişan töreninizde kullanabilirsiniz.

Aşırı karışık desenli elbiseler de pek önerilmez. Kendiden desenli tek renk kumaşları kullanabilirsiniz. Bunların dışında elbise giymeyi düşünmüyorsanız; 2 parça kombinlerde söz töreni için uygundurlar. Eteklerin üzerine şifon gömlekler ya da bluzlar kullanabilirsiniz. İki parçalı kombinlerde tek renk etek üzerine, desenli gömlekler tercih etmekten çekinmeyin. Etek sade olacağı için gömlek çok abartı görünmeyecektir. Etek yerine pantolon tercih edeceksiniz; pantolonunuzun malzemesini doğru seçmelisiniz. Tercihleriniz arasında; kot, keten, kadife gibi spor malzemeler olmamalıdır. Aksesuar kullanımına da ayrıca özen göstermelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git