2018 Kış Modası Süet Çanta Modelleri

2018 Kış Modası Süet Çanta Modelleri
26 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

2018 Kış Modası Süet Çanta Modelleri

Çantalar yaz kış fark etmeden tüm bayanların en vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Kış aylarında kadife, süet gibi mat kumaşlara ilgi daha çok olduğundan; kış sezonunda süet çantaları görme olasılığınız daha yüksektir. Bu durumun farkında olan tasarımcılar, süet çantalara bambaşka renkler ve modeller uygulamışlar. Süet çanta çeşitliliğinde ciddi bir artışa gidilmiştir. Ayrıca süet çantalar üzerine uygulanan farklı süsleme detaylarıyla da bambaşka bir form kazandırılmış. Süet kullanmak bir tarz katabilir size ama kullanımı ve temizlemesi oldukça zor bir malzemedir. Süet kullanacaksınız daha dikkatli davranmalısınız. Süet çantaların kombinini tamamlayacak parçalar şüphesiz ki süet ayakkabılardır.

Büyük Süet Çanta Modelleri

Renk katılmış büyük süet çantalar, günlük kombinlerin vazgeçilmezlerinden olacaklar. Kış aylarında genellikle büyük çanta tercih edilmesinin nedeni; kaba aksesuarlarda artış olması ve bu aksesuarların çantaya girme ihtimalidir. Püsküllerle, zımbalarla, deri parçalarla, metal ve altın detaylarla süslenmiş süet çantaları renklerine ve detaylarının özelliklerine göre her günlük kombininize rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Püsküllü Modeller

Püsküllü çanta denince akla ilk gelen malzeme süettir. Deri modellerde bu kadar şık durmaz püskül detayları. Pastel renklerde ve farklı detaylarla süslenmiş püsküllü süet çantaları günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Şık Süet Çantalar

Süet çantalar yalnızca gündüz kombinlerinde kullanılmaz elbette. Gece kıyafetlerinin de vazgeçilmez parçalarıdır süet çantalar. Kıyafetinizin süslemesine göre altın ya da gümüş rengi süslemeleri olan süet çantaları tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git