2018 Kış Modası Tektaş Yüzük Modelleri

2018 Kış Modası Tektaş Yüzük Modelleri
26 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Tektaş Yüzük Modelleri

Tektaş yüzükler her şeyin başlangıcı sayılabilecek özellikte yüzüklerdir. Bazen sebep yokken de alınırlar ama genel anlamı evlilik teklifleridir. Farklı ve modaya uygun olsun diyorsanız bu sezon moda olan tektaşlar arasında en çok dikkat çekeni kalpli taşlara sahip olanlar. Hem taşı hem kalbi bir arada hediye etme imkânı sunan bu modeller birçok ünlü markanın vitrinlerinde yerini aldı.

Kalpli Tektaş Yüzük Modelleri

Bu sezon çok revaçta olan bu yüzükleri ayrıca farklı kılacak bir özelliği de beyaz taş dışında ki çeşitlerini de bulabilmek olacak. Farklı renklerde değerli taşlarla hazırlanmış kalp taşları da görebilme şansınız var. Tek bir büyük kalp bulabileceğiniz gibi yuvarlak taşın etrafında süslenmiş minik kalpler bulma olasılığınız da var.

Kıvrımlı Tektaş Yüzük Modelleri

Kıvrımlı tektaş yüzükler 2018 kış sezonuna damgasını vuracak yüzükler olacak. Sevgililer günü de yaklaşırken değerlendirmekte fayda var. Üstelik klasik tektaşa göre daha zarif ve şık görünüyorlar. Bu modellerde de beyaz altın içerisinde farklı değerli taşların renklerini görebilmekte mümkün.

Çevresi Taşlı Tektaş Yüzük Modelleri

Tektaşa farklı bir bakış açısı olarak oluşturulmuş bol taşlı yüzükler bu sezon çok moda. Beştaş ya da üçtaş tarzlarından fazlasıyla farklı. Minik minik taşlarla çevrelenmiş bu tek taş yüzükler çok çok değerli. Evlilik teklifinizi bu yüzükle alma şansınızın varsa; eş adayına bir şekilde sevdiğiniz modeli gösterebilmek için fırsat kollayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git