2015 Kış Modası Triko Modelleri

Kış denince akla gelen ilk kıyafetler tabii ki de kazak ve trikolardır. Bunun nedeni de kışla birlikte gelen soğuklardır. Soğuklardan korunmak için en güvenli ve şık kıyafetlerde üst parçalar için trikolar olmaktadır. Çünkü trikolar kazak kadar ağır, tüylü ya da sıkıcı değildir. Bu yüzden de kazaktan daha fazla tercih edilmektedir.

2015 kış modasında trikolar yukarıda bahsedilen nedenlerden dolayı en baş parçalardan birisi olarak kreasyonun oluşturulmasında etki göstermiştir. Trikolar kolay kombinlenir ve şıklık duygusunu size sonuna kadar yaşatır. Bu yüzden de 2015 kışında sizi düşünen tasarımcıların ilk tercihlerinden biri olmuştur.

Neden Triko?

  • Trikolar kazaklara göre daha ince modellerdir. Bu yüzden de sıkıntı yaratmazlar. Özellikle astım gibi daralma problemi yaşayan kişilerce tercih edilebilirler.
  • Trikolar ince olmasına rağmen çok sıcak tutabilirler. Hava şartlarına göre olabildiğince uyumlu bir vücut sıcaklığı yaratmak için uğraştıklarından çok fazla tercih edilmektedirler.
  • Trikolar çok fazla yünlü değildirler. Bu da yüne alerjen oluşturan kişilerce trikoların seçimini arttırmaktadır.
  • Trikolar hem spor hem de klasik olarak kullanılabilir. Yani bir trikoyu nasıl kombinlerseniz o tarzı size sunmakta cesur olacaktır. Bu yüzden de trikonun nasıl göründüğü değil nasıl kombinlendiği önemlidir.
  • Trikolar rahat ve esnek parçalardır. Günlük yaşam da kullanımında size hareket kısıtlaması yaratmayacağından tercih edilebilmektedir.


Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 419 kez okundu. Tarih: 12 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.