2018 Kış Modası Tulum Pantolon Modelleri

2018 Kış Modası Tulum Pantolon Modelleri
9 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

2018 Kış Modası Tulum Pantolon Modelleri

Eskiden beri bebeklerde kullanılan tulumlar eski modanın yeniden gün yüzüne çıkması ile bayanlarda da oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Kullanım kolaylığı ve giyilme rahatlığı ile kısa zamanda gözde olmayı başaran tulumlar özellikle kilo problemi yaşamayan bayanlarca giyildiğinde fiziğin en hoş görüntülerini sergilediği bir podyum olmaktadır. Tulumlar kişinin fiziksel yapısını tam anlamıyla yansıtabilecek kıyafetlerdir. Bu yüzden de aşırı kiloları bulunan bayanlarca giyilmesi tavsiye edilmez. Ayrıca klasik tarzın bir parçası olan tulumların aynı zamanda klasik parçalarla bütünlenmesi gerekecektir.

2018 Kış Modası Tulum Kombinleri

  • Siyah ve düz modelde bir tulum giymek isterseniz en kolay kombinlerden birini seçmiş olursunuz. Bu kombin çok zaman almamasına rağmen oldukça şık bir görüntü oluşturacaktır. Siyah tulumu nar çiçeği bir renkte kısa ceket ile tamamlayabilirsiniz. Bu ceket özellikle düğmesiz olmalıdır. Ayakkabıda da kullanabileceğiniz bu rengi altın sarısı detaylara sahip bir çanta ile tamamlayın. Altın sarısı takılar kullanmak size kalmış.
  • Uzun kollu tulumları kullanmak askılı tulumlara göre daha zor bir seçim olmaktadır. Bu yüzden uzun kollu ve göğüs dekolteli bir tulum seçtiğinizde yapmanız gereken çok ağır ve klasik takılar seçmektir. Tulum siyahsa bu takıların altın sarısı seçilmesi önemlidir. Göze çarpan renklerde ise takılar siyah seçilebilir. Takıların rengine göre yine ayakkabı rengi belirlenmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git