2018 Kış Modası Tulum Şort Modelleri

2018 Kış Modası Tulum Şort Modelleri
10 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2018 Kış Modası Tulum Şort Modelleri

Tulumlar eskiden beri bayanların tercih ettiği tek parça giysi modelleridir. B giysiler hem kullanım açısından hem de rahatlık bakımından kişilere kolaylık sağladığından fazlaca tercih edilir. Son günlerin modası tulum şortlarda yine aynı nedenlerden dolayı oldukça fazla tutulmuştur. Bu ününü modacılar aracılığıyla 2018 kış modasına da taşıyan tulum şortlar kış aylarında şort giyilmez kuralına tam anlamıyla bir başkaldırış konumundadırlar. Tulum şortlar kış aylarında bacakları pantolonlar kadar koruyamadığından sürekli olarak eleştirilmektedir. Ama bu şortların kalın ya da opak çoraplarla kullanımı sanıldığı kadar kötü görünmemektedir. Ayrıca bu şekilde kullanılan şortlar bacakları en az pantolonlar kadar da korumaktadır.

2018 Şort Tulumların Kombinlenmesi

  • Bayanlarca en sevilen renk kırmızı kış kombininde ilk sıralarda yer alır. Spor tarza sahip biriyseniz büyük cepli bir tulum seçebilirsiniz. Bu tulumun altına kırmızıya en çok yakışan renk olan siyah beyaz bir badi seçip altına da siyah opak çorapla bir bütünlük sağlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu kombinde ayakkabınızı bu senenin modası olan parlak kırmızı kısa botlardan seçebilirsiniz.
  • Kahve tonlarındaki bir tulumu en güzel krem renkleri göstermektedir. Tulumun klasik kesim olması durumunda krem rengi, kendinden desenli bir çorap seçebilirsiniz. Üst kısım için ise büyük boğazlı dümdüz bir krem renkli badi seçimi kombini tamamlayacaktır. Ayakkabıda kahverengi bir çizme şık bir görüntü oluşturmak için yeterlidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git