2018 Kış Modası Tunik Modelleri

2018 Kış Modası Tunik Modelleri
18 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

2018 Kış Modası Tunik Modelleri

Tunikler moda alanına giriş yapalı baya oldu. 2018 kışında da yine tunikleri birçok ünlü markanın defilesinde görebilirsiniz. Henüz kışlık alışverişinizi yapmadıysanız gittiğinizde vitrinlerde görebilirsiniz çeşit çeşit tunik modellerini. Mutlaka bir tane edinin. Kış aylarında sık sık tercih edebileceğiniz ve giydiğinizde de sıcak kalabileceğiniz parçalardır tunikler. Triko olanları tercih ederek mevsime uygun tercihler yapabilirsiniz. Tunikler günlük giyiminizde kurtarıcı parçalardır. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Triko Tunik Modelleri

Trikolar kış aylarında en çok kullanılan parçalar. Bu sebepten tuniklerde de yerini almış durumda. Çok güzel ve farklı örgü türlerini görmeniz mümkün. Kayık yaka ve kalın boğazlı tunikler, belden kemerli tunikler 2018 kışında oldukça moda. Üstelik bu kemerler çok farklı bir şıklık katacaklardır kombinlerinize.

Klasik Tunikler

Klasik modeldeki tuniklerde de kemeleri görebilirsiniz. Ayrıca farklı renk ve desenlerle hareketlendirilmiş olanları da görebilirsiniz. Kış mevsiminin deseni olan leopar, tuniklerin üzerinde de yerini aldı.

Önü kısa – arkası uzun tunik modelleri de bu kış çok moda. Kemerli pantolonlarla ya da tuniğin üzerine takacağınız kemerlerle farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Bu tarzdaki tuniklerin her rengini kullanabilirsiniz.

Tunikleri opak çoraplarla, taytlarla kombinleyebileceğiniz gibi pantolonlarla da giymeniz mümkün. Şal, kolye ya da boynunuza atabileceğiniz bir eşarpla hava katabilirsiniz. Bu aksesuarlar özellikle tek omuzlu tunik modelleri ile oldukça şık duracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git