2018 Kış Modası Twist Gömlek Modelleri

2018 Kış Modası Twist Gömlek Modelleri
25 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.

2018 Kış Modası Twist Gömlek Modelleri

2018 kışının Twist ürünlerine bakıldığında kaliteleri ile göz dolduran gömlekler ön plana çıkmaktadır. Twist gömlekler kış sezonuna uygun olarak pamuklu kumaşlardan imal edilir. Bu gömleklerin kalitesi yıllardır süregelen ve kullanılan markanın müşterilerinden aldığı tam not ile tartışmasız bir düzeydedir. Bu kalite kış aylarının soğuğuna karşı koruyuculuk özelliği ile birleşerek gömleklerde toparlanır. Pamuklu ve oldukça koruyucu olan bu gömlekler kış aylarında kombinlerde sıkça tercih edilir ve muhteşem görüntü sergilenmiş olur.

  • Twist gömlekler kot pantolonlarla kombinlenebilir. Bu kombinlerde kemer kullanılması önemlidir. Gömlekler kotun içerisinde olmalıdır ve kemer gömleğe uygun olarak seçilmelidir. Gömlek boğucu bir renkte değilse gömlekle aynı renkte bir kemer seçilebilir, ama eğer gömlek koyu bir renkse kemerin bu kombinde ayakkabı ile uyumlu seçilmesi gerekecektir.
  • Twist düz renk gömlekler kumaş pantolonlarla kullanılabilir. Bu kullanımda gömlek pantolonun üzerinde kalabilir. Şık bir kolye ile kombin tamamlanırken ayakkabının bir topuklu bot olması gerekecektir. Ayakkabı eğer kemer kullanılmışsa onunla aynı renkte seçilebilir.
  • Twist kapüşonlu gömlekler biraz daha tunik tarzındadır. Bu tuniğinde hak ettiği gibi taytla giyilmesi uyumlu bir kullanım olacaktır. Sezonun gözde parçalarından olan bir kovboy botunun bu kombini tamamlaması gerekir. Gömlek üzerine bel kemeri kullanılmak istenirse bu kemerinde kovboy botu ile uyumlu bir renkte seçilmesi istenecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git