2018 Kış Modası Twist Jean Modelleri

2018 Kış Modası Twist Jean Modelleri
25 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 84 kez okundu.

2018 Kış Modası Twist Jean Modelleri

Kış modalarının belirli kumaş formları bulunur. Kumaşlar kış ayları için seçilirken koruyuculuğu göz önüne alınarak seçilir ve kot kumaşlarda bunlardan bir tanesidir. Kot kumaşlar ile yapılan jeanler gösterişli görüntüleri ile mutlaka her bayanın dolabında yer alır. Ayrıca kombinlenmesinin kolaylığı da dolapları doldurmasında önemli bir unsurdur.

Jeanler spor giyimde oldukça önemli bir yere sahiptir. Her ne kadar kalın bir kumaş olarak görülen kot kumaşından yağılsa da oldukça elastik bir dokusu bulunur. Özellikle Twist gibi kaliteli markaların jeanleri rahatlıkları ile ün yapmışlardır. Bunun konforunu sürme de sizin elinizdedir. Bu jeanı bir tişört ile kombinlemek, ya da triko ile bütünleyip günlük olarak kullanmanız doğru kullanımlardandır. Bu kadar rahat hazırlanan bir kombinde de ayakkabıların klasik seçilmesi kadar kötü bir görüntü daha olamayacaktır. Bu kombinde topuklulardan uzak durarak daha rahat ayakkabılar seçmeniz önerilmektedir.

Blazer ceketler ve jeanler birbirine en çok yakışan iki parçadır. Bu ceket ve koyu renk jeanı düz ve bele oturan bir gömlekle kombinleyerek klasik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bunun yanında kombin içerisine bluz da kullanılabilecektir. Jeanin altında kalan gömlek ya da bluzun kemerini altın sarısı, siyah ya da kahve tonlarında seçin. Ayakkabınızda da kemer ile aynı tonları kullanarak, klasik bir seçim yapın. Klasik jean kombininiz ufak takılar beraberliğinde kullanıma hazır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git