2015 Kış Modası Uzun Elbise Modelleri

Yoğun hayat temposu içerisinde bayanların en çok yakındıkları, şikâyet ettikleri durum kendilerine zaman ayıramamaktır. Bu yüzden genelde kıyafet seçiminde kolay giyilen tek parça kıyafetlere yani elbiselere yönelmektedirler. Bazı bayanların seçimi kısa elbiseden yana olsa da birçok bayan halen uzun elbise modasını devam ettirmekte kararlıdır. Özellikle tesettür giyimi kendine yaşam tarzı haline getirmiş bayanların uzun elbiseleri daha çok kullandıkları ortadadır.

2015 kış modası hazırlanırken bütün bu unsurlar göz önünde tutulmuş ve birbirinden şık ve farklı uzun elbiseler hazırlanmıştır. Size düşen yalnızca elbiseleri kombinlemektir. Aslında uzun elbiseleri Kombinlemek zor bir iş değildir. Bazı püf noktalar bilindiği takdirde uzun elbiselerin Kombinlenmesi hem hızlı hem de kolay olacaktır.

Uzun Elbiseler Kombinlenirken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Uzun elbiseler her zaman topuklu ayakkabı ile Kombinlenmesi gereken parçalardır. Arada istisnalar çıksa da b-hem boyu uzun göstermek hem de göz uyumu sağlamak için topuklu seçimini ilk sıralara koymanız önemlidir.
  • Uzun elbiseler tarzınıza en uygunu bulabilmeniz için çeşit çeşit üretilmiştir. Bu yüzden istediğiniz elbiseyi seçmeniz yeterlidir. Ama bu seçimlerin üzerini hırka ile kapatmak çok yanlış bir hareket olacaktır.
  • Uzun elbiselerde istenirse omuz kısımlarına şal kullanılarak hareket katılabilir. Önemli olan seçtiğiniz şalın kombininizde başka bir parçaya uyumlu olmasıdır. Bu sayede şal kombinden ayrı bir görüntü oluşturmaz.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 449 kez okundu. Tarih: 12 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.